Get the best offer

Fill the form bellow and you will receive our answer within 1 working day.

Add tech. rider
Add event program

Choose event date

News

ProDJ

Partners

Hire dry Categories

1

Choose your equipment

2

Send an order

3

take your order

JUST 3 STEPS To take your order

We work in

1

PLANAVIMAS

Geriausi mūsų specialistai dirba kartu su Jumis, kad suprastų Jūsų renginio tikslus ir atrastų kūrybinį sprendimą, kuris sukurs maksimalų efektą. Iš Jūsų idėjos mes suformuosime renginio koncepciją, o naudodami 3D programinę įrangą parodysime, kokio vizualaus rezultato galima tikėtis.

2

INŽINERIJA

Šiame etape mūsų inžinieriai ne tik tiksliai suskaičiuos, kiek ir kokios įrangos reikia renginio idėjos ir koncepcijos įgyvendinimui, bet ir nurodys, kiek įranga sveria, kur ir kaip turi būti pakabinta/išdėstyta, koks jai numatytas elektros poreikis, kiek laiko reikia jai sumontuoti ir t. t.

3

ĮGYVENDINIMAS

Visi projektų vadovai ir inžinieriai turi aukštąjį universitetinį savo srities išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį. Negana to, visa komanda nuolat tobulinasi mokymuose, dalyvauja parodose, skiria laiko individualiam įgūdžių lavinimui. Komanda ne tik kvalifikuota, bet ir motyvuota visada nepriekaištingai atlikti darbus!

JEI ESI PAKANKAMAI KIETAS

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS!

Dirbame sunkiai, bet visuomet smagiai! Patirtys, įgytos organizuojant ir aptarnaujant įvairiausius renginius Lietuvoje bei užsienyje – tik stiprina mūsų komandą. Visi esame jauni, skirtingi, ambicingi, todėl ir ProDj darbiniame gyvenime nestinga smagių akimirkų. Mokame ne tik dirbti, bet ir linksmintis kaip komanda. Esame perspektyvūs, todėl visuomet pasiruošę priimti naujų žmonių. Jei jie to verti. Būk drąsus ir parašyk mums, jei manai, kad tokioje komandoje norėtum dirbti.

PARAŠYK MUMS

Testimonials

There are no products

2018 © Copyright. All rights reserved. PRODJ.

Solution

ITBrother