2016 m. gruodžio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

2016 m. gruodžio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

01/01/2017
Kategorija: Partneriai

Šventiniai sveikinimai!

„Void Acoustics” komanda jus sveikina su Naujaisiais metais! Tikimės, kad puikiai praleisite laiką šventiniu laikotarpiu ir linkime jums laimingų Naujųjų metų. 2016-ieji metai įmonei „Void Acoustics“ buvo nuostabūs, todėl norėtume visiems padėkoti, kad su mumis pasidalinote jų akimirkomis. 2017-aisiais planuojame išleisti daugiau nepaprastų, naujų produktų ir pranešti keletą svarbių naujienų, todėl iki pasimatymo naujaisiais metais!

„The Great Northern“ klubas San Fransiske

San Fransiske esančio klubo „Monarch“ komanda Bay Area regione įkūrė dar vieną puikų klubą, kuriame įmonė „Audio Integration Services“ įrengė individualiai pritaikytą „Void“ garso sistemą.

Klubą „The Great Northern“ įkūrė Bay Area regiono legendos Chris Smith ir Micah Byrnes, su kuriais prieš penkerius metus dirbome San Fransisko klube „Monarch“. „Chris Smith mums leido įgyvendinti viską, ko reikia, norint užtikrinti, jog „Monarch“ klube garsas skambėtų nepaprastai. Jis mus palaikė nuo pat pradžių. Šiuo metu visi vadovai ir savininkai yra mūsų gerbėjai ir šalininkai! Trumpiau tariant, mes buvome tarsi šeimos nariai nuo pat pirmos dienos.“ – pasakojo „Void Acoustics“ sistemų integruotojas Nathan Short.

Praėjus 5 metams po klubo „Monarch“ įkūrimo, „Audio Integration Services“ komanda vėl išskrido į San Fransiską – šįkart jie „The Great Northern“ klube sukomplektavo ir įrengė individualią 85 000 vatų „Void Acoustics“ garso sistemą, kurią sudarė aukso spalvos „Stasys Prime“ ir „Air Motion“ su “Stasys X V2“ žemo dažnio garsiakalbiais. Naujasis klubas turi potencialą tapti vienu didžiausių šalies klubų.

Nekalbant vien tik apie individualiai pritaikytą garso sistemą, „The Great Northern“ klubui dirbę žmonės negailėjo pastangų, norėdami užtikrinti, jog naujasis klubas visomis prasmėmis taptų žinomiausia vieta.

Todėl jie nepamiršo ir pačios muzikos. Norėdami pademonstruoti aukščiausio lygio talentus, klubo „The Great Northern“ šeimininkai bendradarbiavo su „Smoke n’ Mirrors“ įrašų studija. Jei tokią pradžią laikytume puikia, tai būtų per švelniai pasakyta, kadangi čia yra pati geriausia techno ir hauso muzikos vieta visame pasaulyje, apimanti kiekvieną elementą, būdingą Islandijoje, Niujorke ar net Kalifornijoje atliekamai muzikai, visa tai sujungiant ir paverčiant geriausiomis kada nors patirtomis muzikos naktimis.

http://www.thegreatnorthernsf.com/
http://www.aisaudio.com/

Bristolio „Motion“ klube įrengta „Arcline 8“ garso sistema

Vakarų Europoje pirmaujančioje pogrindžio muzikos mekoje – klube „Motion“ – buvo įrengta naujoji „Arcline 8“ garso sistema. Ji buvo išbandyta daugybėje muzikos platformų, įskaitant trankią techno ir rokenrolo muziką atliekančias grupes, kurios mums suteikė ypač svarbių atsiliepimų ir duomenų galutinio „Arcline 8“ sistemos patvirtinimo etapo metu.

„Neseniai savo įrangą pakeitėme naująja „Void Acoustics“ „Arcline 8“ garso sistema, dėl kurios labai džiaugiamės. Naujoji sistema skamba neįtikėtinai puikiai, be to sulaukėme daugybės gerų atsiliepimų tiek iš atlikėjų, tiek iš klubo lankytojų. Nekantriai laukiu, kol pas mus apsilankys nauji atlikėjai ir išgirs, kokią puikią sistemą sukūrė „Void Acoustics“ – sakė Bristolio „Motion“ klubo plėtros vadovas Jack Scales.

Naujai sukurtas produktas: „Nexus XL“

Džiaugiamės galėdami pristatyti naująjį „Nexus XL“. Išbandant šį žemų dažnių garsiakalbį galima plačiau paaiškinti 5 rezonansinių kamerų teoriją, kuri yra taikoma populiariesiems „Stasys X“ žemų dažnių garsiakalbiams, laikomiems pagrindine daugumos „Void Acoustics“ gastrolėse naudojamų sistemų dalimi. Labiau patobulinus dizainą, pavyko pasiekti dar negirdėto puikaus veikimo lygio. Čia didžiausias dėmesys buvo skiriamas tokiems dviem pagrindiniams dizaino kriterijams kaip pereinamasis procesas ir garso aiškumas.

Didžiulio keitiklio naudojimas užtikrina itin aukštą veiksmingumo lygį ir išplečia žemų dažnių charakteristiką, tačiau per didelis srautas gali sumažinti greitį ir pabloginti garso aiškumą. Tvirtinančios medžiagos buvo sujungtos į kūgio formą, kuri ne tik suteikė ypatingo tvirtumo, bet ir žymiai sumažino judantį srautą. Norint padidinti galią ir efektyvumą bei sumažinti bendrą srautą, judantį į mažesniu perėjimu pasižymintį keitiklį, buvo įrengta nauja dviguba ritė.

Suvienijus abi šias priemones buvo išgautas moderniems muzikos stiliams reikalingas pereinamasis procesas ir garso pateikimas, tuo pat išlaikant veiksmingumą ir išplečiant žemų dažnių charakteristiką, kurią įprastai gali suteikti tik didžiulis keitiklis.

„Su „Nexus XL“ norėjau padaryti kažką ypatingo. Nors šiuose garsiakalbiuose kaip ir kituose naudojama 5 rezonansinių kamerų technika, tačiau juose atlikau keletą pakeitimų, dėl kurių garsiakalbiai veikia taip, kaip dar nebuvo veikęs nei vienas iki šiol išleistas produktas. Medžiagos kiekvienai 21″ keitiklio daliai buvo parinktos individualiai, kiekvieną egzotiškų derinių gramą panaudojant efektyvumo didinimui. Kuriant šiuos garsiakalbius taip pat buvo naudotos kelios naujos technikos, dėl kurių tai gali būti geriausi mūsų kada nors sukurti žemų dažnių garsiakalbiai. Esu labai patenkintas galutiniu rezultatu ir manau, kad šio produkto veikimas pateisins „Nexus“ produktų serijai keliamus lūkesčius“ – teigė „Void Acoustics“ įkūrėjas Rog Mogale.

Būsimos 2017 m.  parodos

„The NAMM Show“ Anaheime, Kalifornijoje – 2017 m. sausio mėn. 19-22 d.
„Prolight & Sound“ Frankfurte, Vokietijoje – 2017 m. balandžio mėn. 4-7 d.
„InfoComm“ Orlande, Floridoje – 2017 m. birželio mėn. 14-16 d.

Niujorko „Hoops“ kabaretas

Tim Hannum ir jo „Diavolo Systems“ komanda neseniai baigė intensyvius garso sistemos įrengimo darbus Niujorko „Hoops“ kabarete, esančiame adresu 48 W. 33rd St., kuris yra tarp Penktosios aveniu ir Brodvėjaus ir kurį galima rasti nusileidus gatve iš „Madison Square Garden“ arenos.

„Hoops“ kabareto garso sistemą sudaro „Air Motion“ garsiakalbiai, itin svarbių asmenų zonose papildyti „Airten“ ir „Cyclone 10“ garsiakalbiais. Likusi dalis yra užpildyta „Stasys Xair“ žemo dažnio garsiakalbiais.

Poilsio zona yra dekoruota ir atrodo tarsi krepšinio aikštelė, į kurios centrą yra nukreipti televizorių ekranai. Lankytojai taip pat gali papildomai susimokėti ir laiką leisti privačiose zonose arba pakilus virš baro esančioje vyrams skirtoje zonoje, kuri yra nudažyta ryškiai melsva „Bud Light“ prekės ženklo spalva ir atitinkamai papuošta šia atributika.

„Tai nepaprastai atrodantys ir puikiu garsu pasižymintys garsiakalbiai. Dėl tokios jų išvaizdos ir garso iš savo svečių esame gavę daugybę komplimentų. Puikiai padirbėjai, Timai!“ – džiaugėsi operacijų direktorius ir „RCI Management Services Inc.“ prezidentas Ed Anakar.

http://www.hoopscabaret.com/
http://www.diavolosystems.com/

 

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2023 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother