2017 m. rugpjūčio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

2017 m. rugpjūčio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

18/09/2017
Kategorija: Partneriai

2017 m. Noting Hilo karnavalas


Į 2017 m. rugpjūčio 27-28 dienomis vykusią didžiausią Europoje gatvių šventę „Noting Hilo karnavalą“ atvyko apie du milijonus lankytojų. Spalvingų pasirodymų metu buvo džiaugiamasi Londono įvairių kultūrų istorija ir klestinčia Karibų bendruomene.

Noting Hilo karnavalas yra nemokama gatvių šventė, skirta paminėti Karibų kultūrą ir tradicijas, kurios tęsiasi nuo XX amžiaus 7-ojo dešimtmečio pradžios. Šias dvi dienas visur groja tokių žanrų muzika kaip regis, dab ir salsa. Šįmet, viso karnavalo metu, mūsų garso sistemos, kurių daugumą sudarė Arcline 8, buvo sumontuotos mobiliosiose ir statinėse scenose.

Nuotraukoje pavaizduotoje Sero Loido scenoje buvo sumontuota milžiniška aštuoniolikos Stasys 218 ir šešiolikos Arcline 8 garsiakalbių struktūra, per kurią savo muziką grojo tokie atlikėjai kaip Shy FX ir Craig David. Žemo dažnio kolonėlės buvo sudėtos kardioidiniu principu, siekiant sumažinti nepageidaujamą triukšmą už sistemos, ir visą dėmesį skirti žemiems dažniams, sklindantiems tiesiai prieš sceną.

Be galo dėkojame kiekvienam „Focus Sound & Light“, „Twisted Audio“, „Retox Sound System“ ir „GHB Sound Hire“ įmonių darbuotojui.

2017 m. „Parookaville“ festivalis Vėcėje, Vokietijoje

Trijų dienų trukmės elektroninės muzikos festivalis „Parookaville“ nuo savo pradžios 2015 metais, kai jame apsilankė 25 000 lankytojų, šįmet įspūdingai išaugo iki 80 000 lankytojų. Bilietai buvo beveik išpirkti dar prieš paskelbiant festivalio dalyvių sudėtį.

Šių metų festivalio „Aerochrone“ scenoje „Entec Rental“ įmonės komanda sumontavo milžinišką „Arcline 6“ garso sistemą. Sistemą sudarė dvidešimt vienas „Arcline 6“, šeši „Stasys Xair“ ir aštuoni „Stasys X V2“ garsiakalbiai su keturių taškų „Air Vantage“ monitorių sistema. Visa tai buvo jungiama prie „Void“ „Bias“ serijos stiprintuvų.

Šio unikalaus elektroninės muzikos festivalio metu, Vėcės miestas tiesiog atgimė, pasitelkus daugybę įvairių pramogų, kurios festivalio lankytojus nukėlė į visai kitą pasaulį. Be milžiniškos pagrindinės scenos, festivalyje buvo dar dešimt kitų scenų, o aplink buvo tokie objektai, kaip miesto rotušė, paštas, bažnyčia, prekybos centras, pagrindinė miesto gatvė, atrakcionai, kalėjimas ir net septynių šimtų kvadratinių metrų baseinas.

Kartu su vienąkart gyvenime įgyjama tokia patirtimi ir milžiniška minia, muzikantai atliko daugybę įvairių žanrų kūrinių, įskaitant: pagrindinėje scenoje pasirodžiusius Armin van Buuren, Tiësto ir Steve Aoki, o papildomose scenose grojusius BootsHaus, Getter, Alison Wonderland ir DJ Snake. Tuo tarpu vokiškai pavadintoje „Aerochrone“ scenoje (žr. nuotrauką) virė tikras pogrindinės tech-hauso muzikos gyvenimas.

http://www.entec-rental.de/start/

Homepage

 

Los Andželo „Globe“ teatras pasirinko „Void“ garso sistemą

Brodvėjaus senamiesčio teatrų rajone įsikūręs „Globe“ teatras atnaujino savo įrangą, įsigydami naująją „Void Acoustics“ garso sistemą, kurią sumontavo įmonė „Diavolo Systems“.

Naująją sistemą sudaro du „Nexus 6“, šeši „Stasys Xair“ ir „Air Motion“ monitoriai bei papildomos „Airten“ kolonėlės. Visa tai yra prijungta ir kontroliuojama per „Void“ „Bias“ serijos stiprintuvus.

1913 m. pastatytas teatras pasižymi nepaprasta istorija, kuri pritraukia daugybę lankytojų, nepaisant to, kad teatras yra įkurtas viename prestižiškiausių Los Andželo prospektų. Todėl mums yra be galo didelė garbė garso sistemą montuoti tokioje vertinamoje vietoje, taip „Void Acoustics“ įmonei gaunant galimybę pristatyti savo produktus pasauline pramogų sostine vadinamame Los Andžele.

„Globe“ teatro savininkas ir generalinis direktorius Erik Chol pirmą kartą „Void Acoustics“ garso sistemą išgirdo prieš kelerius metus apsilankęs Ibisos naktiniame klube „DC10“. Sužavėtas tiek šios sistemos unikalios išvaizdos, tiek garso kokybės, jis nusprendė, kad „toks šimtametis, istorinis teatras ir spektaklių vieta kaip „Globe“ privalo turėti gražiausius garsiakalbius, kurie derėtų prie šios vietos baroko stiliaus architektūros“ ir kad „būtina joje sumontuoti geriausią garso sistemą visame mieste, o galbūt net visoje valstijoje.“

Home


http://www.diavolosystems.com/

Platintojo pristatymas: „Amas“ (Norvegija, Danija, Švedija)

Mes paprašėme savo platintojo Norvegijoje Morteno Paulseno, kurio įmonė taip pat yra įsitvirtinusi kitose Šiaurės Europos šalyse, pasidalinti savo patirtimi, įgyta bendradarbiaujant su „Void“.

Įmonė: „Amas“ / Mortenas Paulsenas

„Void“: Kiek laiko esate „Void“ produktų platintoju?
M. P.: 15 metų ir manau, jog čia mes esame patys pirmieji „Void Acoustics“ platintojai.
„Void“: Kokius regionus apimate?
M. P.: Iš pradžių apėmėme tik Norvegiją. Po to, kai joje sulaukėme sėkmės, tuomet savo veiklą išplėtėme Švedijoje ir Danijoje.
„Void“: Koks jūsų pats mėgstamiausias „Void Acoustics“ produktas?
M. P.: Daugiausiai esame pardavę „Airten“ produkcijos, nes tai labai geri garsiakalbiai, kurie atsižvelgiant į jų dydį ir kainą, viršija visus pirkėjų lūkesčius.
„Void“: Gal galite paminėti kur neseniai jums teko montuoti mūsų įrangą?
M. P.: Esame sumontavę daugybę „Cyclone 10“ garsiakalbių Tertnės stadione Norvegijoje. Kuomet šioje arenoje išbandėme savo įrangą, šį bandymą stebėjo kiekviena didžiausia garso įrangos įmonė. Užtrukto vos tris minutes juos įtikinti pasirinkti „Void“, atliekant A/B testą, ir be konkurencijos užimti pirmąją vietą. Tai nepaprastas produktas, kurį galima naudoti visur.

Norvegijos pakrantė yra labai drėgna, šalta, snieguota, tačiau „Cyclone“ serijos garsiakalbiai puikiai susitvarko tiek su oro sąlygomis, tiek su jūros vandeniu. Greitai pardavėme daugiau nei penkiasdešimt garsiakalbių. Kaskart kai juos pademonstruodavome, mūsų klientai pasakydavo kažką panašaus į „Oho! Pagaliau radome lauko garsiakalbius, kurie skamba išties puikiai!“ Kai žmonės juos išgirsta, jie nedelsdami paklausia „kas tai?“. Todėl manau, kad „Cyclone 10“ garsiakalbiai, tikriausiai, yra mano patys mėgstamiausi.

 

„Outlook“ festivaliui sukanka dešimt metų


Per praėjusį dešimtmetį, „Outlook“ festivalis tapo nenuginčijamu įrodymu, kad dauguma atlikėjų per kai kuriuos mūsų garsiakalbius gali groti įvairius muzikos žanrus. Taip pat per pastarąjį dešimtmetį, mūsų partneriai „Neuron Pro Audio“ „Outlook“ festivalių metu sumontavo daugybę įvairių ir nuolat atnaujinamų „Void“ garso sistemų.

„Neuron Pro Audio“ vykdomasis direktorius Kyle Marriot atkreipė dėmesį į tai, jog „kaip ir matome interneto svetainėje, atlikėjai, komandų nariai ir lankytojai teigiamai atsiliepia apie visas scenas. Dauguma sako, kad „Void“ sistemos buvo pačios geriausios, kokias jiems yra tekę girdėti, neatsižvelgiant į pareiškimą, kuriame festivalio organizatoriai giriasi galintys pasiūlyti aukščiausią garso sistemų kokybę ir įvairovę bet kokiam renginiui pasaulyje!“

Kasmet „Outlook“ festivalis yra organizuojamas paskutinėmis vasaros savaitėmis Puloje, Kroatijoje, o Europos vasaros renginių kalendoriuje yra žymimas kaip vienas pirmųjų, šokių muzikos savaitgalio festivalių, kurio metu Kroatijoje galima pasijusti tarsi namie. Festivalis garsėja ne tik nepaprasta muzika, bet ir įspūdinga renginio vieta forte, kuriame yra sukabintos „Void“ garso sistemos.

Atsidavę muzikos gerbėjai ne be priežasties į renginį keliauja iš visos Europos ir Šiaurės Amerikos. Jų tikslas išgirsti tokią garso sistemą, per kurią muzika skamba kitaip, nei visame pasaulyje. „Void Acoustics“ sistemas buvo galima išvysti daugumoje pastarųjų metų festivalių scenų, įskaitant „Void“ sceną, kurioje buvo sumontuota didžiausia kada nors matyta ar girdėta stovinti „Void“ garso sistema.

„Outlook“ festivalio direktorius Joe Barnett „Void“ sceną apibūdina kaip išties ypatingą: „tai milžiniška, išskirtiniu garsu pasižyminti, „Void Acoustics“ įranga. Mes ją užprogramavome festivalių pagrindiniams pasirodymams“.

Kasmet džiaugiamės turima galimybe šiuose festivaliuose parodyti savo naujausias garso sistemas. Praeiti metai buvo puikūs, bet 2017 metai bus dar geresni.

Outlook Festival 2018


http://www.neuronproaudio.co.uk/

2017 m. „BoomTown“ festivalis

Kasmet tūkstančiai miestiečių pasineria į nepaprastą audiovizualinį nuotykį, šokdami pagal „BoomTown“ festivalio, organizuojamo netoli Vinčesterio (Anglija), metu griaudinčių „Void“ garso sistemų ritmus, visą savaitgalį sklindančius vingiuotomis gatvėmis ir aikštėmis!

„Void“ garso sistemos buvo įrengtos tokiose festivalio zonose, kaip Bario Loco, 24 Hour Garage Girls, Mr Whompy ir kitose. 24 Hour Garage Girls zonoje buvo naudojami „Stasys Phil“ ir „Stasys 218“ žemų dažnių garsiakalbiai, tuo tarpu Bario Loco zonoje (žr. nuotrauką) buvo naudojami šeši milžiniški „Stasys Xair“ garsiakalbiai, sukrauti po tris, ir du ant kiekvienos krūvos sudėti „Air Motion“ garsiakalbiai, kuriais pasirūpino įmonė „Twisted Audio“.

Barry Williams (įmonės „Twisted Audio“ savininkas) nuomone: „šįmet „BoomTown“ festivalyje viskas pavyko labai gerai ir mes puikiai praleidome laiką. Atlikėjai, didžėjai ir klausytojai be galo gyrė garso sistemą. „BoomTown“ mums visada buvo puikus festivalis, todėl aš jau nekantriai laukiu sekančių metų.

Devintasis „BoomTown“ festivalis vyko š. m. rugpjūčio 10–13 dienomis. Nekantriai laukiame dešimtojo festivalio, kuriame bus grojama ska, folk, čigoniška, regio, pasaulinė, pank, disko, elektro-sving, džiazo, bliugras, beis, džiunglių ir techno muzika, kurioje jausis vienybės ir laisvės dvasia.

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2023 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother