„Elation Professional“ pratęsė naujausių LED šviestuvų garantiją iki 5 metų

„Elation Professional“ pratęsė naujausių LED šviestuvų garantiją iki 5 metų

01/05/2019
Kategorija: Partneriai
Elation Professional

„Elation Professional“ paskelbė atnaujintą garantijos politiką naujausiems ir populiariausiems LED šviestuvams, kuri pratęsia standartinę produkto garantiją net iki 5 metų. Taip pat iki 3 metų pratęsta garantija vidaus patalpų instaliacijos projektų įrangos komponentams.

Sakartvelo šokių ir muzikos ansamblio „Gori“

5 arba 3 metų garantija taikoma šių „Elation Professional“ LED linijų produktams: „Artiste“, „Fuze“, „KL Fresnel“, „Seven“ ir „Profile“, kurie skirti patalpų montavimo projektams. Išplėstas garantinis draudimas yra taikomas jau nuo dabar.

„Elation Professional“ išorinio apšvietimo įrangos produktams – LED šaltiniams bei tvirtinimo detalėms – ir toliau yra taikoma standartinė  2 metų garantija.

„Elation Professional“ pardavimų ir rinkodaros vadovo pasaulio rinkoms, Eric Loader, komentaras:

Eric Loader

 

„Mūsų LED technologijos išsivystė ir subrendo tiek, kad mes dabar galime pasiūlyti išplėstinę garantiją mūsų klientams. Bendradarbiavimui su mūsų inžinieriais pasirenkame tik aukščiausios kokybės produktų tiekėjus, todėl ir mūsų produktų patikimumas išaugo. Garantijos pratęsimas suteikia dar daugiau vertės mūsų siūlomoms produktų linijoms.“

 

 

 

 

Kvalifikuoti bei profesionalią patirtį turintys ProDJ darbuotojai ir specializuota technika leidžia mum siekti ir pasiūlyti jums aukščiausius renginio kokybės standartus!

 

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother