Svarbiausi „Void Acoustics“ 2015 m. įvykiai

Svarbiausi „Void Acoustics“ 2015 m. įvykiai

04/02/2016
Kategorija: Partneriai

2015 m. „Void Acoustics“ įrangos garsus išgirdo žymiai daugiau žmonių nei kada nors prieš tai! Vis daugiau pasaulinių festivalių organizatorių renkasi „Void Acoustics“, todėl klausytojai gauna vis daugiau galimybių išgirsti Incubus, Arc Array ir daugybę kitų sistemų garsų.

Pirmajame savo 2016 m. naujienlaiškyje apžvelgsime svarbiausius 2015 m. įvykius. Labai dėkojame visiems, kurie mums padėjo siekti rekordinio įrangos išdėstymo 2015 m. ir laukiame to, ką mums yra paruošę 2016-ieji.

Paryžiaus Techno paradas

2015 m. rugsėjo mėn. 19 d. į Paryžių sugrįžo Techno paradas. Prancūzijos sostinės gatvės buvo paruoštos septynioliktajam Techno muzikos paradui.

Kaip ir kasmet elektroninės muzikos mėgėjai susirinko Paryžiuje pašokti pagal Techno parado muzikos ritmus. Fabrice Blard ir visa „EF Evenements“ komanda pastatė judančią garso sistemą, galinčią sudrebinti bet kokio superklubo pamatus.

Sistemą sudarė keturi Incubus žemų dažnių garsiakalbiai, keturi Hyperfold garsiakalbiai su dviem priekyje pastatytais Air Array garsiakalbiais, Arcline 6 ir Stasys X V2.

2015 m. Paryžiaus Techno parade sudalyvavo virš 350 000 žmonių, šokusių pagal šešiasdešimties diskotekų vedėjų, grojusių ant 10 skirtingų platformų, muzikos garsus.

www.technoparade.fr
www.ef-events.fr
www.mhdiffusion.fr

„BoomTown“ – Vinčesteris, Jungtinė Karalystė

Tai buvo didžiausias Arc Array įrangos išdėstymas Jungtinės Karalystės festivalyje „BoomTown“, vykusiame rugpjūčio mėn. 13–16 dienomis Matterley Estate įduboje, netoli Jungtinėje Karalystėje esančio Vinčesterio miesto.

Praeitų metų festivalyje buvo atliekama virš 500 pasirodymų, įskaitant tokius atlikėjus kaip Stephen Marley, Flogging Molly, Gogol Bordello, Matishyahu, Barrington Levy, Squarepusher, Noisia, Spor, John Butler Trio, Less Than Jake, Infected Mushroom ir daug kitų, kurie grojo beveik kiekvieną žinomą muzikos žanrą. Kiekvienas miesto rajonas pasižymėjo skirtinga tema kartu su visais jame pasirodžiusiais beprotiškais ir keistais atlikėjais.

 

„Mixmag“ laboratorijos

Visame pasaulyje esančias „Mixmag“ laboratorijas remia „Void Acoustics“. Londone, Niujorke, Los Andžele ir Sidnėjuje rengiamuose vakarėliuose pasirodo žinomiausi pasaulio diskotekų vedėjai.

Keturiose muzikos laboratorijose galima išvysti platų „Void“ produktų asortimentą, įskaitant Airten, Air Motion, Cyclone 10, Point One ir Stasys X V2.

Bylefelde esančiame „Skala“ naktiniame klube įrengta „Incubus“ garso sistema

Buvęs Bylefeldo (Vokietija) kino teatras buvo paverstas moderniu muzikos naktiniu klubu, kuriame buvo įrengta nauja, šiuolaikinė „Void Acoustics“ garso sistema.

Naująją garso sistemą sugalvojo ir išdėstė įmonė „Event-Integrator“, kuri yra išskirtinė „Void“ produkcijos platintoja Vokietijos rinkoje, elektroninės muzikos scenai tiekiančia aukšto technologijų lygio garso produktus.

Naktinio klubo „Skala“ savininkas tiesiogiai kreipėsi į „Event-Corp“ platintoją Laurin Joel Schafhausen kaip į patikimą žmogų, klubui galintį pasiūlyti pačią geriausią garso sistemą. „Aš ilgai stebėjau „Void Acoustics“ plėtrą,“ – teigė Schafhausen. „Mane sudomino aistra, kurią Rog Mogale skiria žmonėms įvairiuose interneto forumuose ir jo turimos išsamios žinios“.

„Skalos“ idėją sugalvojo Torsten Seidel. Jo tikslas buvo paversti „Skalą“ moderniu ir naujovišku klubu, pasižyminčiu minimalistiniu dizainu ir interjero dekoru, tačiau visą dėmesį atkreipiančiu į garso sistemą. „Skaloje“ pagrindinis dėmesys buvo skiriamas elektroninei muzikai, todėl tiek akustine, tiek vaizdine prasme buvo ypač svarbu turėti didelį įspūdį paliekančią garso sistemą.

Sandmann ir Schafhausen, Vokietijoje sėkmingai pristatę pačią pirmąją „Void Acoustics“ Incubus sistemą, bendradarbiavo, siekdami užtikrinti, jog galiausiai būtų pasirinkta savininko idealus labiausiai atitinkanti garso sistema.

„Void“ garso sistema sudrebino naktinio klubo „Bollwerk“ šokių aikštelę

Štirijoje (Austrijoje) esančiame „Bollwerk Niklasdorf“ naktiniame klube buvo įrengta „Void Acoustics“ garsiakalbių sistema.

„Bollwerk“ yra įkurtas pietinėje Austrijos dalyje, netoli Graco esančioje kaimo vietovėje. Šis klubas garsėja savo eklektiškais populiariausios šiuolaikinės šokių muzikos rinkiniais, progresyvia hauso muzika ir nepakartojamais aukštųjų technologijų vaizdais.

Pasak Austrijoje „Void“ įrangą platinančios įmonės „SLD Mediatec“ atstovo Daniel Danzer, prieš tai buvusi garso sistema tarnavo beveik 10 metų, todėl dabar yra tinkamas metas ją pakeisti naujesne. „Mūsų buvo paprašyta pasiūlyti naujo dizaino sistemą, kuria būtų galima pakeisti senąją, sudarytą iš įvairių gamintojų garso įrangos derinio, todėl siekdami „Bollwerk“ klube sukurti visiškai naują, aukštos kokybės garso koncepciją, mes glaudžiai bendradarbiavome su sistemas integruojančios įmonės „Happysound“ atstovu Karl Zotter,“ – pasakojo Danzer.

„SLD Mediatec“ yra Niurnberge įkurta ir platų produktų asortimentą medijos pramonėje integruojanti įmonė, besispecializuojanti techninių paslaugų teikimu gyvai organizuojamų renginių, televizijos laidų, visuotinių susirinkimų, teatro spektaklių ir naktinių klubų vakarėlių metu. Turėdama nuolatinį personalą, sudarytą iš daugiau nei 40 patyrusių technikų ir administratorių, įmonė „SLD Mediatec“ yra puikiai pasirengusi savo klientams padėti siekti geriausių rezultatų.

Klubo tam tikras vietas pabrėžia viską atspindinčios veidrodinio stiklo sienos ir betoninės grindys, tuo tarpu garsiakalbiai sumažina atspindžius, tačiau išlaiko pakankamą garso slėgio lygį. Įdiegus išmaniąsias sistemas, pagrindinėje šokių aikštelėje buvo pasirinkta sumontuoti porą Nexus 6 į skirtingas puses nukreiptų garsiakalbių ir šešis Stasys Xair dvigubus 18” ruporinius žemų dažnių garsiakalbius. Ant diskotekos vedėjo stalo buvo sudėti Airten monitoriai, tuo tarpu keturi Cyclone 55 architektūriškai pasyvūs, dvipusiai garsiakalbiai užtikrino periferinę aprėptį. Visas procesas valdomas naudojant „Void Acoustics“ garsiakalbių valdymo sistemąLiveDrive V2.

„Void“ prekės ženklas mums yra gerai žinomas ir laikomas patikimu sprendimu, – sakė Danzer, – todėl šie įrenginiai „Bollwerk“ klubui buvo natūraliai parinkti dėl puikios garso kokybės ir įtaigaus vizualinio dizaino“.

„Mes turėjome tik truputėlį pakoreguoti sistemos nustatymus, siekdami sumažinti atspindžius, bet buvo reikalaujama tik tiek. Garso kokybė yra nepakartojama, o klubo savininkas Fritz Martin yra toks patenkintas rezultatu, kad mums pateikė dar vieną užsakymą!“

„Le Mas d’Estel“ festivalis Kanuose, Prancūzijoje

Didžiausio Prancūzijos Rivjeros pakrantėje esančio klubo „Le Mas d’Estel“ komanda pasirinko „Void Acoustics“ įrangą. Ši, tarp Kanų ir San Tropezo esanti magiška vieta, yra žavinga vieta paplūdimyje vykstantiems koncertams, kartu leidžianti mėgautis kvapą gniaužiančiu Viduržemio jūros vaizdu.

Įrangos montavimo metu, buvo nutiesta daugybė laidų, siekiant sujungti visus „Void“ Bias stiprintuvus, prie kurių buvo jungiamiNexus 6, Stasys Xair ir daugybė Airten renginio vietoje buvusių garsiakalbių. Bendra sistemos galia viršijo keturiasdešimt tūkstančių vatų.

„Sistemos pristatymui į „Le Mas d’Estel“ mes pasirinkome Anglijos garso sistemos gamintoją „Void Acoustics“. Mūsų sprendimas buvo paremtas neįtikėtinu jų sistemos garsu, gražiu dizainu ir visame pasaulyje žinoma gera reputacija. Įmonė „Void Acoustics“ sistemą pristatinėjo į tokius didžiausius ir pasaulyje garsėjančius klubus kaip „DC-10“, „Ocean Beach Ibiza“ ir Paryžiuje esantį „Le Duplex“. Mums „Void Acoustics“ sistemos garsas yra geriausias pasaulyje, o šis prekės ženklas yra geriausias visoje šiandieninėje rinkoje“ – teigė „Multizone“ atstovė Antonia Davin.

http://www.multizone.fr/
http://www.mhdiffusion.fr/

„Omni“ klubas Taipėjuje, Taivane

Taipėjuje (Taivane) esančiame „Omni“ klube buvo įrengti „Incubus“ garsiakalbiai. Norėdama išvysti garsiausias pasaulio renginių vietas, „Omni“ klubo komanda apsilankė žinomiausiuose Las Vegaso, Ibisos, Londono, Šanchajaus ir Seulo klubuose.

Ši komanda taip pat sudalyvavo pagrindinėse pasaulio garso ir apšvietimo pramonės parodose. Todėl norėdama savo lankytojams leisti patirti didžiausius įspūdžius, po ilgų paieškų, ji galiausiai „Omni“ klubui parinko Incubus garso sistemą.

„Omni“ klube ši sistema yra sudaryta iš poros derančių Air Array garsiakalbių, veikiančių kartu su viengubu Hyperfold aukštesnių dažnių bosinių garsiakalbių komplektu ir Incubus žemų dažnių garsiakalbiais. Airten garsiakalbiai skleidžia aukštą dažnį didelės pagrindinės patalpos gale.

„Klube „Omni“ buvo įrengta „Void“ Incubus garso sistema, siekiant šalyje pristatyti pirmąją pasaulinės klasės garso sistemą, leidžiančią klausytojams mėgautis be galo erdvia patalpa“ – „Omni“ klubo komanda.

http://www.aisaudio.com


Ciuricho gatvės paradas – Ciurichas, Šveicarija

Įmonė MGM Audio Switzerland dar kartą sugrįžo į spalvingiausią hauso ir techno muzikos paradą pasaulyje. Kasmet šimtai tūkstančių šokių entuziastų iš kiekvieno žemyno keliauja į Šveicarijoje vykstantį kasmetinį Ciuricho gatvės paradą.

Šiame parade garso takeliai buvo grojami per Incubus, Air Motion ir Stasys X V2 žemų dažnių garsiakalbius, kurie buvo įrengti „meilės automobiliuose“ (angl. Love Mobile) – spalvingai dekoruotose vilkikuose, kuriuose dalyvavo šokių muzikos vedėjai su besilinksminančiais žmonėmis, kurie normaliu pėsčiųjų tempu važiavo pro minią aplink Ciuricho ežerą.

http://www.mgmaudio.ch/

http://www.streetparade.com/

2015 m. „Dirtybird“ turas – Šiaurės Amerika

Po sėkmingo pasirodymo 2014 m., atlikėjo Claude VonStroke įrašų įmonė „Dirtybird Records“ surengė dar vieną turą per Šiaurės Ameriką. Sinkopiniu ritmu grojanti ir klubo atmosferą bosų bei būgnų garsais drebinanti komanda iš San Fransisko, vedama savo bebaimio lyderio Claude VonStroke praeitą vasarą leidosi į kelionę per visus Jungtinių Amerikos Valstijų miestus tam, kad pristatytų „Dirtybird BBQ“ sceninį vardą.

„Void Acoustics“ ir AIS įmonės didžiavosi galėdamos prisijungti prie „Dirtybird Records“ šeimos viename laukiamiausių, prastą reputaciją pelniusio, „Dirtybird BBQ“ metų turų. „Dirtybird“ šeima ir ypatingi svečiai praeitą vasarą surengė jaudinantį renginį, kuriame jautėsi atsipalaidavusios šeimos atmosfera, buvo grojama aukštos kokybės hauso muzika ir atliekami keli ypatingi svečių pasirodymai.

 

„Dimensions“ festivalis – Pula, Kroatija

„Dimensions“ tai Punta Christo forte rengiamas pogrindžio elektroninės muzikos festivalis. Daugumoje šio festivalio scenų buvo naudojamos „Void“ garso sistemos.

Išsiskiriantis geresne garso sistemų technine specifikacija nei bet kuriame kitame tokio dydžio festivalyje, „Dimensions“ festivalis tapo puikia vieta pasimėgauti klausą patraukiančia elektronika, kuri puikiai tinka atlikti techno, hauso, dabstepo, dramenbeiso ir kitos elektroninės muzikos atlikimui.

Dienos metu paplūdimyje buvo grojami ramesni ritmai, kad būtų galima atsipalaiduoti ir atsigauti, be to iš uosto plaukė laivai, kuriuose buvo rengiami vakarėliai, todėl buvo galima pamatyti ir nuveikti daug dalykų.

„Northern Nights“ festivalis – Šiaurės Kalifornija

„Dimensions“ tai Punta Christo forte rengiamas pogrindžio elektroninės muzikos festivalis. Daugumoje šio festivalio scenų buvo naudojamos „Void“ garso sistemos.

Išsiskiriantis geresne garso sistemų technine specifikacija nei bet kuriame kitame tokio dydžio festivalyje, „Dimensions“ festivalis tapo puikia vieta pasimėgauti klausą patraukiančia elektronika, kuri puikiai tinka atlikti techno, hauso, dabstepo, dramenbeiso ir kitos elektroninės muzikos atlikimui.

Dienos metu paplūdimyje buvo grojami ramesni ritmai, kad būtų galima atsipalaiduoti ir atsigauti, be to iš uosto plaukė laivai, kuriuose buvo rengiami vakarėliai, todėl buvo galima pamatyti ir nuveikti daug dalykų.

„Outlook“ festivalis – Pula, Kroatija

Incubus ir Neuron Pro Audio komanda sugrįžo į 2015 metų „Outlook“ festivalį – didžiausią „sound system“ žanro kultūrinį festivalį Europoje, kartu pristatydami žinomiausius atlikėjus, pasirodžiusius energingiausiose ir pažangiausiose scenose.

Vasaros pabaigoje, festivalis keturias dienas vyko apleistame ir virš Adrijos jūros iškilusiame, forte, kuris buvo netoli Pulos (Kroatija) esančio paplūdimio. „Void“ garso sistemas buvo galima pamatyti ir išgirsti daugumoje festivalio scenų ir pasirodymo vietų.

Kalbėdami apie „bass“ žanro muziką, mes nekalbame apie dabartinę jos komercinę versiją, o labiau apie pogrindžio šokių muziką, neatsižvelgiant ar tai būtų hausas, techno, dabstepas, regis, dab, hiphopas, garažinis rokas ar elektroninė muzika.

Artėjant devynerių metų jubiliejui, „Outlook“ sparčiai išaugo ir tampa vis sėkmingesniu. Bet kuris žmogus, dalyvavęs paskutiniuose 8 „Outlook“ festivaliuose jums pasakys kokia nuostabi atmosfera tuo metu tvyrojo, kokia nuostabi grojo muzika, kaip gražiai atrodė besišypsantys žmonės ir kokia stulbinanti aplinka juos supo.

„Riverside“ festivalis – Glazgas, Škotija

„Electric Frog“ ir „Pressure Riverside Festival“ rėmėjai susivienijo, siekdami Škotijoje surengti pasaulinės klasės elektroninės muzikos festivalį. Padedant įmonei „The Audio Group“, „Void“ į visas praeitų metų festivalio scenas pristatė garso sistemas.

Surengus festivalį šalia stulbinančiai atrodančio „Riverside“ muziejaus, stovinčio ant Klaido upės kranto, buvo pristatyti tokie iškilūs atlikėjai kaip Ricardo Villalobos, Sven Vath, Nina Kravis ir kiti.

Festivalyje išdėstyti Arc Array, Incubus, Nexus 6, stulbinantis kiekis Air Motion ir Stasys X V2 garsiakalbių leido bilietus įsigijusiems klausytojams viso festivalio metu mėgautis muzika, grojama per „Void Acoustics“ atvežtą įrangą.

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother