2018 m. rugpjūčio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

2018 m. rugpjūčio mėn. „Void Acoustics“ naujienlaiškis

06/09/2018
Kategorija: Partneriai

2018 m. vasarą buvo sumontuota daug naujų „Void“ garso sistemų ir lauke surengta įspūdingų renginių, kurių metu tūkstančius žmonių visame pasaulyje suvienijo įvairių žanrų nepakartojami muzikos garsai. Štai keleto neseniai vykusių įsimintiniausių renginių sąrašas:

Liepos 27-29 dienomis vykęs „Citadela“ festivalis Rumunijoje

Visada apima didžiulis jaudulys, kai muzikos festivalyje tenka naudoti įspūdingąją „Void“ „Incubus“ garso sistemą ir tris nuostabias liepos dienas šalia istorinės Devos tvirtovės „Telekom Electronic Beats“ scenoje vyksta nepakartojamas pramoginis renginys. Be kitų atlikėjų, „Citadela“ festivalio lankytojus sužavėjo įspūdingi Amorf, Hector, Livio & Roby, Mi Pa, Priku, Sepp b2b Nu Zau, Suciu ir Vincentiulian vaizdo ir garso pasirodymai.

Dideliems „Void“ įrangos gerbėjams nėra nieko geriau už „Incubus“, todėl šiai garso sistemai pirmąkart pasirodžius Rumunijoje per ilgiausią XXI a. pilną „Kruvinojo Mėnulio“ užtemimą, šis festivalis pateko į istoriją!

Pagrindinis oficialios „Void“ įrangos platintojos Vengrijoje – „Erlatech“ komandos tikslas buvo užtikrinti, kad „Incubus“ garso sistema atskleistų visą savo potencialą. Visa įgyta patirtis buvo neužmirštama, tuo tarpu įmonės „Erlatech“ savininkas ir vykdomasis direktorius Attila Tompó, kalbėdamas apie šią garso sistemą, teigė, jog yra „tiesiog neįtikėtina, kaip gerai ji veikia. Prireikus, tuo pat metu ji gali skambėti aštriai, švelniai ir sunkiai. „Air Array“ galios užtektų dvigubai tiek „Incubus“ žemo dažnio kolonėlių ir kompaktiškų aukšto dažnio garsiakalbių stiprintuvų. Tai išties įspūdinga sistema!“

„Void Acoustics“ Tyrimų ir plėtros komandos vadovas Bryan McClean užsakė šią sistemą ir prieš renginį apmokė darbuotojus. Bryan nuomone, „Erlatech“ ir „ABC Sound Machine“ įmonių darbuotojai sistemą išdėstė nepriekaištingai. Paleidę vieną bandomąjį garso takelį, visi supratome, kad tai bus ypatingas pramoginis renginys!“

Renginys: „Citadela“ festivalis
Įrangą sumontavo: „Erlatech“
Renginio vieta: Devos tvirtovė, Hunedoaros apskritis, Rumunija
Nuotrauka priklauso: „Citadela“ festivalio „Facebook“ puslapiui

Didėjantis susidomėjimas Kroatijoje

Vasarą buvome oficialūs „Buzz“ laivo, kuriame buvo sustatyti šeši „Void“ „Cyclone 10“ ir trys „Stasys 118“ garsiakalbiai, rėmėjai, kurie vakarėlių metu tūkstančiams Kroatijos lankytojų kėlė teigiamas emocijas. „Buzz“ laivas teikia pramogas tiems, kurie plaukioja jachtomis po Adrijos jūrą ir dalyvauja „Day 8“ organizuojamame renginyje „Jachtų savaitė“ (“Yacht Week”) – daugybėje mažų festivalių, vykstančių šešiose skirtingose vietose, į kurias lankytojai atplaukia jachtomis“. Iš viso pasaulio atvykę mėgėjai pasikaitinti saulėje, su savo draugais išsinuomoja jachtas ir septynias dienas leidžia apsupti saulės spindulių, muzikos ir tyrinėja aplinkui esančias salas. Kiekvieną vasaros savaitę, nuotykių ieškotojai dalyvauja nesibaigiančiame, jūroje vykstančiame vakarėlyje.

Tai puikus pavyzdys, jog daugybę mūsų produktų, pagamintų iš atšiaurioms oro sąlygoms atsparaus stiklo pluošto, puikiai tinka naudoti lauko, paplūdimio ir jūrinio klimato sąlygomis, o ypač jachtose ir laivuose. „Mixmag“ žurnalistai atkreipė dėmesį į tai, kad „Anksčiau laivuose vykę vakarėliai festivalių metu buvo neabejotinai tylesni. Tačiau „Buzz“ laive panaudojus stulbinančią garso sistemą ir slaptai pakvietus aukšto lygio didžėjus, Kroatijos „Jachtų savaitės” (“Yacht Week”) metu buvo žadėta pagroti išties neįprastų jūrinės muzikos kūrinių.“

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Kroatijos „Jachtų savaitę“ (“Yacht Week”), pažiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą iš „Void“ „Buzz“ laivo, kuris leis pajusti laimės skonį.

Renginys: „Jachtų savaitė“ (“Yacht Week”)
Renginio organizatorius: „Day 8“
Įrangą sumontavo: „Audio Tehnika / P.Audio“

                 

Korko (Airija) naktiniame klube „Dali“ sumontuota pirmoji „Arcline 8“ garso įranga

Korko naktinio gyvenimo sceną paįvairino nauja vieta, pavadinimu „Dali“ – tai patrauklus klubas, įkurtas Carey’s Lane gatvėje, kurioje anksčiau stovėjo „The Pavilion“ baro-naktinio klubo pastatas. Atidarymo savaitgalį šioje vietoje puikią nuotaiką įtakojo Airijoje iki šiol giriamiausia ir didžiausia „Void“ garso sistema kartu su pirmaisiais šalyje sumontuotais „Arcline 8“ garsiakalbiais. Pasirodymus sudarė įvairūs didžėjų Cleric, TR_one, Jamie Behan, Fish Go Deep, Colm K ir Dim the Lights kūriniai, tuo tarpu sekmadienį buvo grojama ramesnė dainininkų ir dainų rašytojų Elaine Malone ir Saint Caoilian muzika. Klube buvo pristatyti įvairūs muzikos žanrai, pradedant technomuzika, disko muzika ir baigiant hausu.

Pastatas turi seną istoriją, pradedant nuo 1921 m., todėl kai kurie šimtmečio senumo bruožai yra išlikę iki šiol, o jame savo pasirodymus yra atlikę tokie žymūs atlikėjai kaip Kayne West ir Franz Ferdinand. „Sounds Good Systems“ atstovas Ed Rice teigia, jog jis „negalėjo išsirinkti geresnės vietos, kurioje būtų galima sumontuoti pirmąją Airijoje „Arcline 8“ garso sistemą!“

Kalbant apie sumontuotą „Void“ įrangą, „Dali“ klube buvo įrengti aštuoni „Arcline 8“ ir keturi „Stasys 218“ garsiakalbiai, kurie puikiai tinka tiek gyvai atliekamai muzikai, tiek didžėjų kūriniams. „Dali“ klubo reklamuotojai ir vadovai Stephen O’Byrne ir Hope Alo „Void Acoustics“ garso sistemas žinojo daugybę metų, besimėgaudami jų garso kokybe festivalių metu. Tuo tarpu, jų sprendimą investuoti į „Void“ produktus lėmė Dublino „Hangar“ klube pademonstruota „Tri Motion“ sistema. Įmonės „Sounds Good Systems“ elektrikas Romano Caira ir jo komanda atliko pradinius įrengimo darbus, kuriuos pabaigė Mike Van Deventer ir Ed Rice, „prieš viską tobulai suderinant Bryan’ui Mclean“ – paaiškino Ed’as. „Tai nepakartojama istorinė vieta, kuri dabar turi tokią garso sistemą, kurios nusipelnė. Stephen, Hope, Dave ir Caroline yra puiki komanda, su kuria malonu dirbti. O taip pat ir jų pagrindinis inžinierius Chis kartu su apšvietimo ir vaizdo efektų darbuotojais, kurie pasirūpino, kad viskas ne tik gerai skambėtų, bet ir nepakartojamai atrodytų.“

Vieta: „Dali“
Įrangą sumontavo: „Sounds Good Systems“
Nuotrauka priklauso: Ivan Cummins

Naujieji nuomojamos „Void“ įrangos partneriai

Mums labai malonu pasveikinti Egiptą, tapusį naujuoju „Void“ šeimos regionu, kartu su entuziastingai prie mūsų prisijungusiu „Red Line for Sound & Light“ naktiniu klubu. Ši fantastiška įmonė yra surengusi daugybę nepaprastų renginių, maksimaliai išnaudodama savo aštuonių „Void“ „Tri Motion“ ir „Stasys Xair“ garsiakalbių pajėgumus. Daugiau informacijos apie „Red Line for Sound & Light“ klubą galite rasti čia.

Tuo tarpu, Belgijoje „Void Benelux“ dirbo su naujuoju „Void“ nuomojamos įrangos partneriu, įmonės „Incus Pro Audio“ atstovu Robin Clymans, siekdami pristatyti stulbinančią ir individualiai dažytą, baltos spalvos „Nexus“ sistemą, kuria sudarė: du „Nexus 6“, šeši „Nexus XL“, du „Nexus Q“, du „Air Vantage“, du „Stasys 118“, du „Stasys 2“ garsiakalbiai ir keturi „Bias“ serijos stiprintuvai – „Bias D1“, „Q2“, „Q5“ ir „V9“. Daugiau informacijos apie „Incus Pro Audio“ galite rasti čia.

Daugėja „Void“ įrangos „Studio 338“ naktiniame klube

Praeitais metais pakartotinai duris atvėręs klubas „Studio 338“ vis tvirtėja po atliktos didžiulės renovacijos, kurios prireikė dėl gaisro padarytos žalos. Pasak svetainės „Visit London“ ir kompanijos „Red Bull“, tai yra vieta, patenkanti į Londono aukštos klasės naktinių klubų dešimtuką, kurioje klubo lankytojai klausosi jau esamų „Void“ garsiakalbių. Taigi faktas, kad klubo „Studio 338“ savininkas Dan Perrin nusprendė toliau investuoti į esamos „Void“ įrangos plėtrą, rodo, jog jis yra pasirengęs dėti žymiai daugiau pastangų, nei anksčiau.
Estetiškai maloniai atrodančią baltos spalvos, stiklo pluošto įrangą sudaro „Air Motion“ garsiakalbiai pagrindinėje salėje kartu su „Air Vantage“ garsiakalbiais studijos patalpoje ir „Tri Motion“ garsiakalbiais pastogėje, suteikiantys išties galingo garso patirtį kiekvienoje klubo dalyje.
Norėdami daugiau sužinoti apie „Studio 338“ rekonstrukciją ir kaip klubas keitėsi per pastaruosius du metus, pažiūrėkite šį „Resident Advisor“ vaizdo įrašą, kuriame pateikta atliktų fenomenalių darbų santrauka.

Kartu su 2018 m. „InfoComm“ renginiu į Las Vegasą atkeliauja sėkmė

Tai dar vieni metai, per kuriuos mūsų stendas „InfoComm“ prekybos parodoje atkreipė daugybę lankytojų dėmesio kurie parodos metu galėjo daugiau sužinoti apie „Void“ prekės ženklą ir pirmieji išgirsti mūsų produktų skambesį. Naujieji „ARC-M12“ ir „ARC-M15“ kartu su mūsų trim naujais „Bias“ stiprintuvų modeliais sukėlė tikrai akivaizdžią nuostabą vos jiems oficialiai pasirodžius.

Renginyje dalyvavo mūsų JAV operacijų direktorius Rob Hofkamp kartu su pardavimo vadovu Azijos ir Ramiojo Vandenyno regionuose Callum Bowran. Rob’o teigimu, tai buvo „dar vienas sėkmingas „Void“ pasirodymas „InfoComm“ parodoje ir aš esu nepaprastai laimingas, gavęs tiek daug teigiamų atsiliepimų iš lankytojų apie mūsų produktus tiek iš akustinio klausymo perspektyvos, tiek iš stulbinančios mūsų „Air“ serijos asortimento išvaizdos perspektyvos.“

Nekantriai laukiame, kol vėl galėsime sudalyvauti šiame renginyje kitąmet, tačiau pirmiausiai grįšime į JAV tam, kad sudalyvautume „Live Design International“ renginyje (LDI), kuris vyks Las Vegase spalio 19-21 dienomis.

Renginys: 2018 m. „InfoComm“ prekybos paroda
Renginio vieta: Las Vegaso konferencijų centras

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2023 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother