„Void Acoustics“ sveikina su šventėmis

„Void Acoustics“ sveikina su šventėmis

28/12/2017
Kategorija: Partneriai

„Void Acoustics“ sveikina su šventėmis

Kur taip greit praskriejo metai? Pastaruosius 12 mėnesių turėjome labai daug darbo, todėl tikimės, kad toliau pateikta informacija bus naudinga mėgaujantis paskutinėmis 2017-ųjų metų dienomis ir besiruošiant sausio mėn. renginiams.

Visos „Void Acoustics“ komandos vardu, tikimės, jog įdomiai praleisite laiką švenčių metu ir linkime viso ko geriausio 2018-aisiais metais. Be galo dėkojame už jūsų nuolatinį palaikymą ir nekantriai laukiame, kol kitąmet vėl galėsime su jumis bendradarbiauti.

Rog Mogale

2018 m. „NAMM“ prekybos paroda

2018 m. sausio 25-28 dienomis mus galėsite išvysti „Anahaimo susirinkimų centre“ (Kalifornijoje) vyksiančioje „NAMM“ parodoje prie 18103 stendo. Ši prekybos paroda yra skirta ieškantiems naujausių „inovacijų muzikos, įrašų technologijų, garso, scenos ir apšvietimo produktų srityse“, be to, ja siekiama suvienyti „pasaulinės muzikos, garso ir renginių technologijų bendruomenes“.

Apsilankykite mūsų stende (18103) ir pasinaudokite nepakartojama galimybe išbandyti keletą mūsų populiariausių produktų ir pasikalbėti su mūsų komandos nariais, kurie bus pasiruošę atsakyti į bet kokius jūsų turimus klausimus. Norėdami rezervuoti susitikimo laiką, prašome su mumis susisiekti el. pašto adresu Sales.usa@voidacoustics.com.

Parodomoji „Void“ įrangos diena

„Void Acoustics“ ir „Neuron Pro Audio“ įmonės 2018 m. sausio 10 d. „Mančesterio akademijoje“ surengs demonstracinį renginį. Bus parodytas didelis „Void Acoustics“ produktų asortimentas, įskaitant žymiąją „Incubus“ sistemą ir naująsias „Arcline 8“ kolonėles.

Kviečiame visus apsilankyti nuo 12:00 iki 17:00 valandos ir išgirsti kaip skamba skirtingos garso sistemos, grojant įvairius muzikos stilius. „Void Acoustics“ ir „Neuron Pro Audio“ atstovai bus pasiruošę atsakyti į visus jūsų turimus klausimus.

Nekantriai laukiame išvysti kuo daugiau lankytojų. Jei turėsite kokių nors klausimų, prašome su mumis susisiekti el. pašto adresu info@voidacoustics.com

 

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother