Finalinis A. Mamontovo turo koncertas Trakų pilies kiemelyje

Finalinis A. Mamontovo turo koncertas Trakų pilies kiemelyje

15/09/2015
Kategorija: ProDJ

Trakų pilyje įvyko finalinis, pats galingiausias Andriaus Mamontovo turo ,,Degančios akys koncertas“. Daugiau kaip 3000 šio atlikėjo gerbėjų šėlo net lyjant lietui.

Pasibaigus Klaipėdos Jūros šventei, jau kitą dieną ProDJ komanda kibo į darbus ir pradėjo ruoštis koncertui, kuris turėjo įvykti jau po 6 savaičių. Reikėjo parengti projektą, išspręsti sudėtingus logistikos uždavinius, kadangi patekti į pilį su visa koncertui reikalinga įranga išties sudėtinga.

Buvo nuspręsta sumontuoti sceną 12,5 x 10,5 m. Tai didžiausia scena, kokią įmanoma sumontuoti pilies kiemelyje ir neužkimšti visų praėjimų. Tvirta 10-ies metrų aukščio scena ant savo šešių kolonų turėjo išlaikyti daug apšvietimo ir garso įrangos, LED ekranas buvo pakabintas šalia, ant nepriklausomos konstrukcijos.

Montažo darbai prasidėjo penktadienį 6 val. ryto, per 4 valandas į saloje esančią pilį buvo suvežti du sunkvežimiai įrangos. Specialiai šiam projektui UAB „Švykai“ leido atidaryti rekonstruojamą medinį tiltą, vedantį į pilį, per kurį buvo galima važiuoti tik su mikroautobusais, tad visą įrangą teko rankomis krauti iš sunkvežimių ir siaurais tilteliais vežti į pilį.

Vakarop, kai scena jau buvo pastatyta ir pradėtas montuoti apšvietimas pasirodė koncerto šviesų dailininkas Marius Selevičius. Drauge su šiuo menininku dirbo ir ProDJ technikai, kurie stengėsi sumontuoti viską ideliai pagal iš anksto parengtą projektą.

Iki renginio pradžio likus 4 valandoms atvyko ir pats A. Mamontovas su grupe. Jie liko maloniai nustebinti tuo, ką pamatė. Tiesa, pastebėjome, kad grupės būgnininkas M. Brazaitis yra gan smarkiai susižeidęs ranką, tačiau jam tai nesutrukdė puikiai groti koncerte, nors ir kentėjo rankos skausmus.

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother