Grupės „MANGO“ turas po Lietuvą

Grupės „MANGO“ turas po Lietuvą

16/05/2019
Kategorija: ProDJ
grupė „Mango“

Viena populiariausių ir žinomiausių grupė „Mango“ su ritmingu trenksmu atšventė savo 20-ies metų gyvavimą Lietuvos pop muzikos pasaulyje. Savo pirmąjį 20-mečio koncertą „Mango“ surengė Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o pavasarį nudžiugino savo ištikimiausius gerbėjus net 8-iuose Lietuvos miestuose: Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Šiauliuose, Jonavoje, Mažeikiuose ir Panevėžyje.

grupė „Mango“

Nuo pat pirmojo pasirodymo Klaipėdoje iki pat paskutiniojo koncerto Panevėžyje, ProDJ komanda pasirūpino profesionaliu renginių techniniu aptarnavimu. Į visus Lietuvos miestus kartu su „Mango“ keliavome užtikrinti aukščiausią koncertų kokybę – buvome atsakingi už įgarsinimą, apšvietimą, videoprojekcijas, LED ekranus ir kitus reikiamus efektus.

grupė „Mango“

ProDJ komandą sudaro profesionalūs garso ir šviesų inžinieriai, patyrę scenų konstruktoriai bei plataus spektro aptarnaujantis personalas įvairiems darbams atlikti. Jau daug metų bendradarbiaujame tiek su Lietuvos, tiek ir su pasaulio žvaigždėmis ir rūpinamės geriausiais  jų pasirodymų techniniais sprendimais!

grupė „Mango“

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2023 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother