Klaipėdos šviesų festivalis 2019 ir šventinis Martyno Levickio koncertas

Klaipėdos šviesų festivalis 2019 ir šventinis Martyno Levickio koncertas

23/02/2019
Kategorija: ProDJ
šviesų festivalis

Klaipėdos šviesų festivalis – vienas įspūdingiausių, populiariausių ir įsimintiniausių žiemos renginių Vakarų Lietuvoje. Festivalį kasmet aplanko keliasdešimt tūkstančių klaipėdiečių ir miesto svečių, gatvės prisipildo žmonių šurmulio ir visi keliauja pasigrožėti įspūdingomis instaliacijomis.

šviesų festivalis

2019 m. vasario 14–17 d. Klaipėdos senamiestį tradiciškai nušvietė jau V-asis Klaipėdos šviesų festivalis, skambantis šūkiu „Ryškiausias mieste!“. ProDJ komanda džiaugiasi ir didžiuojasi, kad festivalyje dalyvauja nuo pat jo pradžios ir jau penktą kartą prisideda prie gražių akimirkų kūrimo savo mieste – Klaipėdoje!

šviesų festivalis

Festivalis kasmet skiriamas Vasario 16-osios ir šv. Valentino dienos šventėms, o dauguma šviesos instaliacijų yra specialiai kuriamos ar adaptuojamos būtent Klaipėdai – modernūs spalvų ir formų sprendimai nušviečia uostamiesčio architektūrą ir kuria netikėčiausias istorijas.

šviesų festivalis

Dar vienas įsimintinas renginys, prie kurio išpildymo prisidėjo ProDJ komanda – tai Martyno Levickio šventinis koncertas, skirtas vasario 16-ąjai.

šventinis koncertas

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, Švyturio arena skambėjo originaliai aranžuotais ir akordeonu atliekamais klasikos kūriniais, kuriuos Martynas Levickis atliko kartu su Vilniaus miesto ansambliu „Mikroorkéstra“ ir pakerėjo savo duetu su „MIGLOKO“.

šventinis koncertas

ProDJ komanda pasirūpino profesionalaus bei aukštos kokybės renginio apšvietimo sprendimais!

šventinis koncertas

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother