Klaipėdos šviesų festivalis

Klaipėdos šviesų festivalis

19/02/2018
Kategorija: ProDJ

Klaipėdoje startavęs jau tradiciniu tapęs ketvirtasis šviesų festivalis – spalvinga iki sekmadienio trukusi miesto šventė. Per savaitgalį žiūrovai išvydo daugiau kaip 30 įvairių projektų bei instaliacijų.
Valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtame Klaipėdos šviesų ir muzikos festivalyje „Šimtmečių vartai“ buvo apstu ir kitokių šventinių akcentų. Prie jų prisidėjo ir įmonė ProDJ.

Su Lietuvos 100-čiu sutampantis Klaipėdos „Šviesų festivalis“ įkvėpė ir festivalio projektus kuriančius menininkus. Festivalio metu Lietuvos Trispalvės spalvomis, kelioms valandoms arba dienoms, nusidažė daugelis instaliacijų, kurias miestui paruošė Klaipėdos įmonės.
Įmonė ProDJ, prisidėjusi prie spalvingų šviesų instaliacijų bei kompozicijų, bendradarbiavo su įmonėmis kaip: Klaipėdos Jūrų krovinių kompanija BEGA, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO, Vakarų laivų gamykla bei Klaipėdos miesto savivaldybe.

Kasmet nuo 2015 metų per Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną apšviečiame Baltijos jūros pakrantę nuo Palangos tilto. Šiemet, ši data sutapo ir su Klaipėdos šviesų festivaliu.
Jūros paviršiuje atsispindinčios Lietuvos Trispalvės ilgis nuo tilto pabaigos iki smėlėtos pakrantės siekė 350 metrų.

 

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother