Projektai

2020

Koncertai Klaipėdos Šiauriniame rage

2020

RENGINIO AKIMIRKOS

Šventinis Kovo 11-osios koncertas

2020

Kovo 11 d. ant Biržos tilto Klaipėdoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirta akcija ir šventinis koncertas „Padovanok Laisvę“.

Laisvos Klaipėdos širdys ir plevėsuojančios trispalvės apjuosė Danės upę šventiniame koncerte su Erica Jennings, Jurgiu Didžiuliu, Vidu Bareikiu ir choru „Cantare“.

ProDJ komanda suteikė šias aukštos kokybės paslaugas: renginio scena, garsas, šviesos, LED bei filmavimo paslaugos.

RENGINIO AKIMIRKOS

PALANGOS STINTA 2020

2020

Stintų, kvepiančių šviežiais agurkais, šventė Palangoje – tradicinis žvejų ir žuvies valgytojų susibūrimas. Šviežia, kepta, marinuota, rūkyta, iš molio lipdyta…

#ProDJ komanda taip pat dalyvavo ir stintą ragavo!

Rūpinomės šventės technologijomis: scenos konstrukcijos, šviesos, garsas, LED.

RENGINIO AKIMIRKOS

GERIAUSIŲ SPORTININKŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ JONAVOJE

2020

Apdovanoti geriausi 2019 metų sportininkai, komandos, treneriai, kūno kultūros mokytojai ir bendrojo ugdymo mokyklos, sporto žaidynių seniūnijos-nugalėtojos. Renginyje koncertavo legendinė grupė RONDO.

Džiaugiamės, kad organizatoriai pasirinko #ProDJ komandą ir paslaugas:

GARSAS + ŠVIESA + LED + PAKYLA + LED GATE

RENGINIO AKIMIRKOS

„Uralskije Pelmeni“ Naujametinis šou

2020

Juoko ir geros nuotaikos meistrai „Uralskije Pelmeni“ sausio 25 ir 26 d. surengė Naujametinį šou „Novogodnee” Klaipėdos „Švyturio” arenoje ir Vilniaus „Compensa” salėje. Visus nudžiugino ir daug pozityvaus vitamino C suteikė laiko patikrintos ir visiškai naujos miniatiūros, parinktos būtent Baltijos šalių žiūrovams.

ProDJ komanda buvo kartu ir pasirūpino renginių technologiniu aptarnavimu: garsas, šviesa, LED.

RENGINIO AKIMIRKOS

Grupės MAN-GO 20-ečio koncertinis turas po Lietuvą

2020

ProDJ komanda ir vėl keliauja kartu su grupe, ir vėl rūpinasi geriausiomis pasirodymų technologijomis: įgarsinimas, apšvietimas, videoprojekcijos, LED ekranai ir visi kiti reikiami efektai.

Smagu dalyvauti ir išgirsti  naujas grupės dainas ir visus auksinius MAN-GO hitus!

RENGINIO AKIMIRKOS

 

2019

MAURICE BEJART BALLET LAUSANNE

2019

ProDJ komanda prisidėjo prie sensacingos dienos Lietuvos kultūriniame gyvenime!

Spalio 22 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje žiūrovus stebino ir džiugino Moriso Bežaro baleto pasirodymas – „Béjart Ballet Lausanne“.

Bežaro baletas „Béjart Ballet Lausanne“ – nuostabi iliuzija, kurioje judesių plastika persipynė su grupės „Queen“ solisto Fredžio Merkurio gyvenimo ekranizacija, užburiančiu Mocarto kūrinių skambesiu, ryškių „Versace“ kostiumų kaleidoskopu.

ProDJ profesionalai pasirūpino išskirtinio renginio pakylomis, garso ir apšvietimo įranga, projekcijomis bei rigingu.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

 

HBO serialo „Černobylis“ filmavimas

2019

Lietuvoje filmuotam „Černobyliui“ – „Emmy“ apdovanojimų lietus! Iš viso šis serialas buvo nominuotas 19-oje kategorijų, o laimėjo – net 10 statulėlių.

ProDJ komanda dalyvavo „Černobylio“ filmavimuose bei įgyvendino nestandartinius apšvietimo įrangos kabinimo sprendimus. Dėkojame HBO komandai už šią 2 savaičių patirtį filmavimo aikštelėje.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

 

Grupės Bi-2 koncertas Liepojoje

2019

Rugsėjo mėn. Liepojos stadione „Daugava“ vyko įspūdingas grupės Bi-2 koncertas, kurio metu mes užfiksavome šio sezono rekordą – ProDJ komanda pastatė didžiausią sceną, kurios plotis net 30 metrų!

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Jūros šventė

2019

Populiariausias ir didžiausias vasaros renginys Lietuvoje – Jūros šventė – uostamiestyje tradiciškai vyko paskutinį liepos savaitgalį, 26–28 d. Tai buvo jubiliejinė 60-oji Jūros šventė, kuri 2019-ųjų vasarą pasitiko šūkiu „Jūra tinka kiekvienam!”.

Vasaros fiesta Klaipėdoje stebino renginių gausa ir įvairove, o ProDJ komanda užtikrino profesionalų jų įgyvendinimą, pasirūpindama garso ir šviesos technologijomis bei kita reikalinga įranga.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Vasaros renginių ciklas Klaipėdos Elinge

2019

Klaipėdos Elingą – kruizinių laivų terminalo teritorijoje esančią muzikos ir meno oazę po atviru dangumi – šią vasarą užliejo karšti muzikos ritmai!

Čia vyko įspūdingi Lietuvos muzikos žvaigždžių pasirodymai: Beissoul & Einius, Jazzu, Donatas Montvydas, G&G Sindikatas, 8 Kambarys, Mad Money, Leon Somov, Jovani, Jurga, Niko Barisas, Migloko bei Angelou.

ProDJ pasirūpino visų renginių geriausio matomumo VIP zona su 3 pakopų pakyla bei stogu, nepriekaištinga koncertų garso kokybe, scena ir šviesos įranga.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Pasaulinės UŽL dienos minėjimas

2019

Kiekvienais metais gegužės 19-ąją dieną Pasaulis mini Uždegiminių žarnų ligų (UŽL) dieną. Šiais metais ši diena buvo minima ir Klaipėdos mieste. Dienos metu vyko įvairūs renginiai bei seminarai, o vėlai vakare, Klaipėdos „Meridianas“ nušvito violetine spalva.

ProDJ prisidėjo prie šios prasmingos iniciatyvos ir „nuspalvino“ miesto simbolį – „Meridianą“ šia ryškia spalva.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

LOBODA koncertinis turas Rygoje ir Taline

2019

Pavasarį Ukrainiečių atlikėja LOBODA surengė efektingą „Superstar“ koncertinį turą Rygoje ir Taline, kuriame ProDJ pasirūpino pilnais renginio gamybos sprendimais.

ProDJ komanda įrengė specialią šokių dangą, pasirūpino LED ekranais, garso ir šviesos įranga, specialiaisiais efektais, rigingu. Vien šviečiančių įrengimų buvo apie 300 vnt.!

Tai buvo vienas iš rekordinių koncertų pagal įrangos kiekį – keliavome net su 4 krovininiais vilkikais įrangos.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Grupės „MANGO“ turas po Lietuvą

2019

Viena populiariausių ir žinomiausių grupė „Mango“ su ritmingu trenksmu atšventė savo 20-ies metų gyvavimą Lietuvos pop muzikos pasaulyje. Nuo pat pirmojo pasirodymo Klaipėdoje iki pat paskutiniojo koncerto Panevėžyje, ProDJ komanda pasirūpino profesionaliu renginių techniniu aptarnavimu.

Į visus Lietuvos miestus kartu su „Mango“ keliavome užtikrinti aukščiausią koncertų kokybę – buvome atsakingi už įgarsinimą, apšvietimą, videoprojekcijas, LED ekranus ir kitus reikiamus efektus.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Dima Bilan turas „Bilan planeta“

2019

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs Rusijos atlikėjas Dima Bilan surengė naujo formato fantastinio žanro šou „Bilan planeta“. Pop žvaigždė savo koncertiniam turui Baltijos šalyse pasirinko ProDJ paslaugas. Dima Bilan pasirodė Rygoje, Taline, Vilniuje ir Klaipėdoje.

ProDJ komanda buvo atsakinga už techninius neeilinių pasirodymų sprendimus ir profesionaliai pasirūpino nestandartinės pakylos įrengimais bei rigingo sprendimais – aukštuminiu montažu, kabinimu ir kabinimo planu.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Klaipėdos šviesų festivalis

2019

2019 m. vasario 14–17 d. Klaipėdos senamiestį tradiciškai nušvietė jau V-asis Klaipėdos šviesų festivalis, skambantis šūkiu „Ryškiausias mieste!“. ProDJ komanda džiaugiasi ir didžiuojasi, kad festivalyje dalyvauja nuo pat jo pradžios ir jau penktą kartą prisideda prie gražių akimirkų kūrimo savo mieste – Klaipėdoje!

RENGINIO AKIMIRKOS

 

Iliuzionistų brolių Safronovų šou „15 MAGIJOS METŲ“

2019

Iliuzionistų brolių Safronovų šou „15 MAGIJOS METŲ“ – renginys, kuriame ProDJ komanda įrodė, kad nėra nieko neįmanomo!

Pasaulinį žinomumą pelnę iliuzionistai iš Rusijos – Andrejus ir Sergejus Safronovai – Vilniaus parodų ir kongresų centre Litexpo surengė magijos, iliuzijų ir burtų kupiną pasirodymą 2019-ųjų sausio 30 d.

RENGINIO AKIMIRKOS

 

2018

Baltic Salsa Show Cup

2018

2018 metų kovo 23-25 dienomis vyko Salsa International / BALTIC SALSA SHOW CUP 2018 šokių čempionatas, kuris į Klaipėdą sukvietė stilingiausius ir nuostabiausius šokėjus iš: Kauno, Vilniaus, Plungės, Šiaulių, Rygos, Talino, Prahos, New York’o, Varšuvos, Romos, Havanos, Barselonos, Madrido, taip pat buvo atstovų iš Kinijos, Maroko, Meksikos, Egipto, Rusijos, bei Gvinejos Bisau!
Aistringas ir abejingų nepaliekantis šokių čempionatas sukvietė ne tik dalyvius, bet ir visus, norinčius ištirti spalvingą šokių gyvenimą!

RENGINIO AKIMIRKOS

Šviesų festivalis

2018

Žiemos šventėms palikus miestą, vasario viduryje į sceną žengia Klaipėdos „Šviesų festivalis“. Tai projektas pripažintas populiariausiu šaltojo sezono renginiu. Su šūkiu „Ryškiausias mieste!“ tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis festivalis, į Klaipėdos senamiestį grąžina tūkstančius klaipėdiečių ir miesto svečių, o senamiesčio gatves transformuoja netikėtais sprendimais, spalvomis ir formomis.

RENGINIO AKIMIRKOS

"Lietuvos Balsas" nugalėtojo turas po Lietuvą

2018

Kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ penktojo sezono nugalėtojos Monikos Marijos grandiozinis turas po Lietuvą su žymiuoju Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe! Balsas sužavėjęs šimtus tūkstančių ir pelnęs garbę vadintis geriausiu Lietuvoje! Profesionalų sukurta programa ir įspūdingas šou kartu su kitais penktojo sezono mylimiausiais!

RENGINIO AKIMIRKOS

Lietuvos šimtmečio atkūrimo minėjimui skirta konstrukcija "100"

2018

ŠIMTMETIS – sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir užsienyje gyvenantys lietuviai – mūsų seneliai, proseneliai, tėvai, mes. Daugelis savo šeimose turime dar gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, dvasininkus, sportininkus, mokytojus, Pasaulio teisuolius, Sąjūdžio dalyvius, mokslininkus ar savanorius. Tai mūsų herojai, mūsų Lietuva.
Minint atkurtos Lietuvos šimtmetį Šilutės miestelis pasipuošė neeiline konstrukcija „100“, kurią aplankyti gali kiekvienas Lietuvos gyventojas!

RENGINIO AKIMIRKOS

2017

Laisvės TV "Laikykitės ten" su Andriumi Tapinu

2017

Vakaro pokalbių laida, kuriama žurnalisto Andriaus Tapino. Ši laida nuo 2016 m. rugsėjo 11 d. rodoma „Laisvės TV“ kanale „Youtube“ svetainėje.

RENGINIO AKIMIRKOS

"STIFTERS DINGE" INSTALIACIJA - SPEKTAKLIS ŠVYTURIO ARENOJE

2017

Heinerio Goebbelso instaliacija-spektaklis „Stifters Dinge” („Štifterio daiktai“). Šio projekto išskirtinumas – itin sudėtingas techninių poreikių išpildymas tiek pasirengimo darbams, tiek ir projekto įgyvendinimo metu.

TECHNINIO PASIRUOŠIMO SPEKTAKLIUI AKIMIRKOS

Opera "Pajacai"

2017

Rugpjūčio mėnesį Palangos koncertų salėje vyko D. Ibelhauptaitės režisuotos R. Leoncavallo operos „Pajacai“ premjera. Premjeroje pasirodė operos žvaigždės iš Čilės ir Rusijos, televizijos projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas, net kelių kolektyvų cirko artistai bei cirko gyvūnai.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

Joninės kartu su LRT televizija

2017

RENGINIO AKIMIRKOS

Opera "Bohema"

2017

Ilgai laukta režisierės Dalios Ibelhauptaitės statyta Giacomo Puccini operos „Bohema“ premjera Palangos koncertų salėje pateisino visus lūkesčius. Pagrindinius „Bohemos“ herojus įkūnijo naujos kartos operos žvaigždės – Merūnas Vitulskis ir „Auksiniu scenomis kryžiumi“ apdovanota Viktorija Miškūnaitė, įspūdingai pasirodė Aistė Pilibavičiūtė, Mindaugas Rojus, kiti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

Šokio spektaklis "Karmen"

2017

Tai choreografės Aušros Krasauskaitės šokio spektaklis „Karmen“ pagal D.Bizė-R.Ščedrino „Karmen siuitą“.
„Karmen“ yra viena dažniausiai pasaulyje statomų operų, tačiau Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras sumanė pristatyti šiuolaikinę šios istorijos interpretaciją šokio forma.
Nauju šokio teatru susidomėjo ir žinomi žmonės. Tarp jų – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas, operos solistai Vladimiras Prudnikovas ir Ieva Prudnikovaitė, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė, kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis, choreografai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, aktorė Aurelija Tamulytė, verslininkai Daina ir Antanas Bosai, šokėja Kristina Tarasevičiūtė su aktoriumi Martynu Vaidotu ir daugelis kitų.
Pagrindinį Karmen vaidmenį spektaklyje atliko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokėja Beata Molytė-Kulikauskienė.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

"Evanescence" grupės koncertas Trakuose

2017

2017 metų birželio 21 d. didingos Trakų pilies kieme pasirodė žymi JAV roko grupė „Evanescence“. Prestižinio „Grammy“ apdovanojimo laimėtojai, pardavę daugiau kaip 25 mln. savo įrašų, grupė Baltijos šalyse viešėjo pirmąjį kartą – tai buvo vienintelis mūsų regione koncertas per visą „Evanescence“ gyvavimo istoriją.

RENGINIO AKIMIRKOS

2016

TV projektas "Delfinai ir žvaigždės"

2016

Vienas populiariausių TV projektų Lietuvoje

Delfinariume surengtas itin didelio susidomėjimo sulaukęs projektas „Delfinai ir žvaigždės“. Jo metu vyko ypatingi pasirodymai – filmavimai, kuriuose, kartu su delfinais, dalyvauja Lietuvos scenos ir sporto žvaigždės.

RENGINIO AKIMIRKOS

Maratonas "Vilties bėgimas"

2016

Pirmiausia kilo iniciatyva – organizuoti paramos akciją „Vilties bėgimas“. Žmonės galėjo bėgti 0,75 km., 2,9 km., 5,9 km. arba 10 km. O šio bėgimo metu surinktas paramos lėšas nutarta panaudoti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai.

RENGINIO AKIMIRKOS

Festivalis "Sveika, Neringa"

2016

Festivalis kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. „Sveika, Neringa!“ – tai vienintelis Lietuvoje rengiamas sporto festivalis, kuriame per tris dienas dalyviai gali išmėginti savo jėgas daugybėje skirtingų sausumos ir vandens sporto šakų, ar net pelnyti medalius varžybose.

RENGINIO AKIMIRKOS

2015

Andriaus Mamontovo turas po Lietuvą

2015

Trakų pilyje įvyko finalinis, pats galingiausias Andriaus Mamontovo turo „Degančios akys koncertas“. Daugiau kaip 3000 šio atlikėjo gerbėjų šėlo net lyjant lietui.

Pasibaigus Klaipėdos Jūros šventei, jau kitą dieną ProDJ komanda kibo į darbus ir pradėjo ruoštis koncertui, kuris turėjo įvykti jau po 6 savaičių. Reikėjo parengti projektą, išspręsti sudėtingus logistikos uždavinius, kadangi patekti į pilį su visa koncertui reikalinga įranga išties sudėtinga.

Buvo nuspręsta sumontuoti sceną 12,5 x 10,5 m. Tai didžiausia scena, kokią įmanoma sumontuoti pilies kiemelyje ir neužkimšti visų praėjimų. Tvirta 10-ies metrų aukščio scena ant savo šešių kolonų turėjo išlaikyti daug apšvietimo ir garso įrangos, LED ekranas buvo pakabintas šalia, ant nepriklausomos konstrukcijos.

Montažo darbai prasidėjo penktadienį 6 val. ryto, per 4 valandas į saloje esančią pilį buvo suvežti du sunkvežimiai įrangos. Specialiai šiam projektui UAB „Švykai“ leido atidaryti rekonstruojamą medinį tiltą, vedantį į pilį, per kurį buvo galima važiuoti tik su mikroautobusais, tad visą įrangą teko rankomis krauti iš sunkvežimių ir siaurais tilteliais vežti į pilį.

Vakarop, kai scena jau buvo pastatyta ir pradėtas montuoti apšvietimas pasirodė koncerto šviesų dailininkas Marius Selevičius. Drauge su šiuo menininku dirbo ir ProDJ technikai, kurie stengėsi sumontuoti viską idealiai pagal iš anksto parengtą projektą.

RENGINIO AKIMIRKOS

Rugsėjo 1 koncertas Švyturio arenoje G&G Sindikatas

2015

2015 metais Klaipėda rugsėjo 1ąją pasitiko įspūdingai! Visus Klaipėdos mokyklų bei gimnazijų mokinius kvietė pradėti naujus mokslo metus ŠVYTURIO ARENOJE su grupe G&G SINDIKATAS.

RENGINIO AKIMIRKOS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother