Projektai

2018

Baltic Salsa Show Cup

2018

2018 metų kovo 23-25 dienomis vyko Salsa International / BALTIC SALSA SHOW CUP 2018 šokių čempionatas, kuris į Klaipėdą sukvietė stilingiausius ir nuostabiausius šokėjus iš: Kauno, Vilniaus, Plungės, Šiaulių, Rygos, Talino, Prahos, New York’o, Varšuvos, Romos, Havanos, Barselonos, Madrido, taip pat buvo atstovų iš Kinijos, Maroko, Meksikos, Egipto, Rusijos, bei Gvinejos Bisau!
Aistringas ir abejingų nepaliekantis šokių čempionatas sukvietė ne tik dalyvius, bet ir visus, norinčius ištirti spalvingą šokių gyvenimą!

RENGINIO AKIMIRKOS

Šviesų festivalis

2018

Žiemos šventėms palikus miestą, vasario viduryje į sceną žengia Klaipėdos „Šviesų festivalis“. Tai projektas pripažintas populiariausiu šaltojo sezono renginiu. Su šūkiu „Ryškiausias mieste!“ tamsą ir žiemišką nuobodulį sklaidantis festivalis, į Klaipėdos senamiestį grąžina tūkstančius klaipėdiečių ir miesto svečių, o senamiesčio gatves transformuoja netikėtais sprendimais, spalvomis ir formomis.

RENGINIO AKIMIRKOS

"Lietuvos Balsas" nugalėtojo turas po Lietuvą

2018

Kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ penktojo sezono nugalėtojos Monikos Marijos grandiozinis turas po Lietuvą su žymiuoju Vilniaus Bigbendu ir Elitaz muzikos grupe! Balsas sužavėjęs šimtus tūkstančių ir pelnęs garbę vadintis geriausiu Lietuvoje! Profesionalų sukurta programa ir įspūdingas šou kartu su kitais penktojo sezono mylimiausiais!

RENGINIO AKIMIRKOS

Lietuvos šimtmečio atkūrimo minėjimui skirta konstrukcija "100"

2018

ŠIMTMETIS – sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir užsienyje gyvenantys lietuviai – mūsų seneliai, proseneliai, tėvai, mes. Daugelis savo šeimose turime dar gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, dvasininkus, sportininkus, mokytojus, Pasaulio teisuolius, Sąjūdžio dalyvius, mokslininkus ar savanorius. Tai mūsų herojai, mūsų Lietuva.
Minint atkurtos Lietuvos šimtmetį Šilutės miestelis pasipuošė neeiline konstrukcija „100“, kurią aplankyti gali kiekvienas Lietuvos gyventojas!

RENGINIO AKIMIRKOS

2017

Laisvės TV "Laikykitės ten" su Andriumi Tapinu

2017

Vakaro pokalbių laida, kuriama žurnalisto Andriaus Tapino. Ši laida nuo 2016 m. rugsėjo 11 d. rodoma „Laisvės TV“ kanale „Youtube“ svetainėje.

RENGINIO AKIMIRKOS

"STIFTERS DINGE" INSTALIACIJA - SPEKTAKLIS ŠVYTURIO ARENOJE

2017

Heinerio Goebbelso instaliacija-spektaklis „Stifters Dinge” („Štifterio daiktai“). Šio projekto išskirtinumas – itin sudėtingas techninių poreikių išpildymas tiek pasirengimo darbams, tiek ir projekto įgyvendinimo metu.

TECHNINIO PASIRUOŠIMO SPEKTAKLIUI AKIMIRKOS

Opera "Pajacai"

2017

Rugpjūčio mėnesį Palangos koncertų salėje vyko D. Ibelhauptaitės režisuotos R. Leoncavallo operos „Pajacai“ premjera. Premjeroje pasirodė operos žvaigždės iš Čilės ir Rusijos, televizijos projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas, net kelių kolektyvų cirko artistai bei cirko gyvūnai.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

Joninės kartu su LRT televizija

2017

RENGINIO AKIMIRKOS

Opera "Bohema"

2017

Ilgai laukta režisierės Dalios Ibelhauptaitės statyta Giacomo Puccini operos „Bohema“ premjera Palangos koncertų salėje pateisino visus lūkesčius. Pagrindinius „Bohemos“ herojus įkūnijo naujos kartos operos žvaigždės – Merūnas Vitulskis ir „Auksiniu scenomis kryžiumi“ apdovanota Viktorija Miškūnaitė, įspūdingai pasirodė Aistė Pilibavičiūtė, Mindaugas Rojus, kiti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

Šokio spektaklis "Karmen"

2017

Tai choreografės Aušros Krasauskaitės šokio spektaklis „Karmen“ pagal D.Bizė-R.Ščedrino „Karmen siuitą“.
„Karmen“ yra viena dažniausiai pasaulyje statomų operų, tačiau Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras sumanė pristatyti šiuolaikinę šios istorijos interpretaciją šokio forma.
Nauju šokio teatru susidomėjo ir žinomi žmonės. Tarp jų – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas, operos solistai Vladimiras Prudnikovas ir Ieva Prudnikovaitė, Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė, kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis, choreografai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai, aktorė Aurelija Tamulytė, verslininkai Daina ir Antanas Bosai, šokėja Kristina Tarasevičiūtė su aktoriumi Martynu Vaidotu ir daugelis kitų.
Pagrindinį Karmen vaidmenį spektaklyje atliko Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šokėja Beata Molytė-Kulikauskienė.

SPEKTAKLIO AKIMIRKOS

"Evanescence" grupės koncertas Trakuose

2017

2017 metų birželio 21 d. didingos Trakų pilies kieme pasirodė žymi JAV roko grupė „Evanescence“. Prestižinio „Grammy“ apdovanojimo laimėtojai, pardavę daugiau kaip 25 mln. savo įrašų, grupė Baltijos šalyse viešėjo pirmąjį kartą – tai buvo vienintelis mūsų regione koncertas per visą „Evanescence“ gyvavimo istoriją.

RENGINIO AKIMIRKOS

2016

TV projektas "Delfinai ir žvaigždės"

2016

Vienas populiariausių TV projektų Lietuvoje

Delfinariume surengtas itin didelio susidomėjimo sulaukęs projektas „Delfinai ir žvaigždės“. Jo metu vyko ypatingi pasirodymai – filmavimai, kuriuose, kartu su delfinais, dalyvauja Lietuvos scenos ir sporto žvaigždės.

RENGINIO AKIMIRKOS

Maratonas "Vilties bėgimas"

2016

Pirmiausia kilo iniciatyva – organizuoti paramos akciją „Vilties bėgimas“. Žmonės galėjo bėgti 0,75 km., 2,9 km., 5,9 km. arba 10 km. O šio bėgimo metu surinktas paramos lėšas nutarta panaudoti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai.

RENGINIO AKIMIRKOS

Festivalis "Sveika, Neringa"

2016

Festivalis kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. „Sveika, Neringa!“ – tai vienintelis Lietuvoje rengiamas sporto festivalis, kuriame per tris dienas dalyviai gali išmėginti savo jėgas daugybėje skirtingų sausumos ir vandens sporto šakų, ar net pelnyti medalius varžybose.

RENGINIO AKIMIRKOS

2015

Andriaus Mamontovo turas po Lietuvą

2015

Trakų pilyje įvyko finalinis, pats galingiausias Andriaus Mamontovo turo „Degančios akys koncertas“. Daugiau kaip 3000 šio atlikėjo gerbėjų šėlo net lyjant lietui.

Pasibaigus Klaipėdos Jūros šventei, jau kitą dieną ProDJ komanda kibo į darbus ir pradėjo ruoštis koncertui, kuris turėjo įvykti jau po 6 savaičių. Reikėjo parengti projektą, išspręsti sudėtingus logistikos uždavinius, kadangi patekti į pilį su visa koncertui reikalinga įranga išties sudėtinga.

Buvo nuspręsta sumontuoti sceną 12,5 x 10,5 m. Tai didžiausia scena, kokią įmanoma sumontuoti pilies kiemelyje ir neužkimšti visų praėjimų. Tvirta 10-ies metrų aukščio scena ant savo šešių kolonų turėjo išlaikyti daug apšvietimo ir garso įrangos, LED ekranas buvo pakabintas šalia, ant nepriklausomos konstrukcijos.

Montažo darbai prasidėjo penktadienį 6 val. ryto, per 4 valandas į saloje esančią pilį buvo suvežti du sunkvežimiai įrangos. Specialiai šiam projektui UAB „Švykai“ leido atidaryti rekonstruojamą medinį tiltą, vedantį į pilį, per kurį buvo galima važiuoti tik su mikroautobusais, tad visą įrangą teko rankomis krauti iš sunkvežimių ir siaurais tilteliais vežti į pilį.

Vakarop, kai scena jau buvo pastatyta ir pradėtas montuoti apšvietimas pasirodė koncerto šviesų dailininkas Marius Selevičius. Drauge su šiuo menininku dirbo ir ProDJ technikai, kurie stengėsi sumontuoti viską idealiai pagal iš anksto parengtą projektą.

RENGINIO AKIMIRKOS

Rugsėjo 1 koncertas Švyturio arenoje G&G Sindikatas

2015

2015 metais Klaipėda rugsėjo 1ąją pasitiko įspūdingai! Visus Klaipėdos mokyklų bei gimnazijų mokinius kvietė pradėti naujus mokslo metus ŠVYTURIO ARENOJE su grupe G&G SINDIKATAS.

RENGINIO AKIMIRKOS

Šiuo metu sąrašas tuščias

2019 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother