Prekių katalogas

Apie mus

 • MISIJA

  Bet kurį renginį aprūpinti reikiama įranga ir suteikti profesionalų aptarnavimą.

  VIZIJA

  Tapti stipriausia bendrove Rytų ir Vidurio Europoje, užsiimčia trumpalaike įrangos nuoma.

  TIKSLAS

  Gauti didžiausią įmanomą ekonominę naudą iš vykdomos veiklos.

  PRIEMONĖS TIKSLUI PASIEKTI

  • Rentabilios investicijos į moderniausią įrangą, skirtą renginių aptarnavimui.
  • Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir naujų darbo vietų kūrimas.

  MŪSŲ VERTYBĖS

  PROFESIONALUMAS ateina su patirtimi. Klientų bei kolegų pagarbą užsitarnavome savo paslaugas teikdami atsakingai. Profesionalumą darbe rodo gera komanda, kokybiška technika ir teigiami klientų atsiliepimai.

  LANKSTUMAS IR OPERATYVUMAS leidžia komandai individualiai reaguoti į konkrečią kliento situaciją. Atsižvelgę į kliento poreikius bei interesus ir savo technines galimybes - greitai ir lanksčiai priimame geriausią sprendimą.

  RENGINIO KOKYBĖ yra kuriama protingai planuojant, gerai organizuojant, tiksliai įgyvendinant ir laiku kontroliuojant. Kvalifikuoti darbuotojai ir specializuota technika leidžia mums siekti aukščiausių renginio kokybės standartų.

  DARBUOTOJŲ SVEIKATA IR SAUGUS DARBAS yra pamatinis ProDJ prioritetas. Mūsų komanda nuolatos atnaujina darbo saugos ir sveikatos reikalavimų žinias. Kiekvienas darbuotojas yra apmokomas saugiai darbti su technine įranga.

  INFORMACIJOS LOGISTIKA yra neatsiejama perspektyvaus verslo sąlyga. Ypatingą dėmesį skiriame informacijos sklaidai bei darbų paskirstymui, nes tik tada, kai viskas aišku, galima siekti profesionalaus techninio renginių aptarnavimo.

  MATOMAS REZULTATAS skatina siekti daugiau. Puikus jausmas visą ProDJ komandą užvaldo, kai projektas įgyvendinamas laiku ir be priekaištų, kai renginio dalyviai džiūgauja, o klientai lieka patenkinti visais renginio įgyvendinimo procesais.

  SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ yra neatsiejama bendrovės veiklos dalis. ProDJ kas met remia apie 10 sporto ir viuosmeninių organizacijų organizuojamų renginių. 

   

  Kaip mes dirbame?

  KONCEPCIJA 

  PLANAVIMAS 

  ĮGYVENDINIMAS 

  Geriausi mūsų specialistai dirba kartu su Jumis, kad suprastų Jūsų renginio tikslus ir atrastų kūrybinį sprendimą, kuris sukurs maksimalų efektą. Iš Jūsų idėjos mes suformuosime renginio koncepciją, o naudodami 3D programinę įrangą parodysime, kokio vizualaus rezultato galima tikėtis.

  Šiame etape mūsų inžinieriai ne tik tiksliai suskaičiuos, kiek ir kokios įrangos reikia renginio idėjos ir koncepcijos įgyvendinimui, bet ir nurodys, kiek įranga sveria, kur ir kaip turi būti pakabinta/išdėstyta, koks jai numatytas elektros poreikis, kiek laiko reikia jai sumontuoti ir t. t. Čia praktiškai pritaikome mūsų komandos turimas žinias ir patirtį. Suformuojame aiškias užduotis technikams, kurie jas turės tiksliai įgyvendinti pasiruošimo etape ir viso renginio metu. Darbų grafikas turi derėti su renginio programa.

  Visi projektų vadovai ir inžinieriai turi aukštąjį universitetinį savo srities išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį. Negana to, visa komanda nuolat tobulinasi mokymuose, dalyvauja parodose, skiria laiko individualiam įgūdžių lavinimui. Komanda ne tik kvalifikuota, bet ir motyvuota visada nepriekaištingai atlikti darbus! Būtent dėl šios savybės visus projektus įgyvendiname sklandžiai ir laiku.

   

  Kur dirbame?

  MIESTŲ ŠVENTĖSE, FESTIVALIUOSE

  „Granatos Live“, „Karklė“, „Sveika Neringa“, „Šviesų“ festivalis jūros šventėje, Palangos sezono atidarymas, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ – tai tik keli didesni renginiai, su kurių scenine, apšvietimo ir garsine dalimi esame dirbę.
  Aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu šalyje esančių kultūros centrų, mielai prisidedame prie miestų bei miestelių švenčių įgyvendinimo.
  Mumis pasitiki įmonės, rengdamos koncertus darbuotojams ir klientams. 

   

  KINO PROJEKTUOSE

  Bendradarbiaujame su Rygos kino studija prie konstrukcijų pastatymo darbų. Dalyvavome HBO projekte su šviesos įranga ir jai skirtomis konstrukcijomis, kuriant gaisro sceną. 

   

  TEATRUOSE

  Dirbame su muzikiniais, dramos, operos teatrais teikiant scenų konstravimo, garso, apšvietimo paslaugas. Pastatymai, prie kurių įgyvendinimo prisidėjome:
  Moriso Bežaro baletas „Béjart Ballet Lausanne“; Heinerio Goebbelso instaliacija-spektaklis „Stifters Dinge”; Opera-triptikas „Neringa“. 

   

  ARENOSE IR KONCERTŲ SALĖSE

  Dirbame visose Baltijos šalių arenose. Turime salių planus ir galime operatyviai paruošti garso simuliacijas, įrangos pakabinimo planus.
  Taip pat dirbame dvaruose, išmanome jų akustines savybes ir gebame spręsti įvairias specifines situacijas.
  ProDJ komandos šviesos operatoriai salės trūkumus paverčia privalumais.  

   

  PARODOSE, KONFERENCIJOSE

  Bendradarbiaujame su parodų, konferencijų organizatoriais, teikiant garso įrangos nuomos paslaugas. Poreikiui esant, renginio garsine dalimi rūpinasi ProDJ garso režisierius ir garso inžinierius. 

   

  SPORTO RENGINIUOSE

  Bendradarbiaujame su krepšinio klubais, montuojant LED ekranus, rūpinantis garsine varžybų dalimi. Taip pat rūpinamės šou elementais, - dūmais, ugnimi, pasveikinant žaidėjus.   

  *****

   

   

  (FOTO)    

  Misija

  Vizija

  Tikslas

  Bet kurį renginį aprūpinti reikiama įranga ir suteikti profesionalų aptarnavimą.

  Tapti stipriausia bendrove Rytų ir Vidurio Europoje, užsiimčia trumpalaike įrangos nuoma.

  Gauti didžiausią įmanomą ekonominę naudą iš vykdomos veiklos.

   

   

   

  PRIEMONĖS TIKSLUI PASIEKTI

   

   

   

  Rentabilios investicijos į moderniausią įrangą, skirtą renginių aptarnavimui.

  Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir naujų darbo vietų kūrimas.

   

   

   

  weg

   

  eWG