Apie mus

MISIJA

Bet kurį renginį aprūpinti reikiama įranga ir suteikti profesionalų aptarnavimą.

VIZIJA

Tapti stipriausia bendrove Rytų ir Vidurio Europoje, užsiimčia trumpalaike įrangos nuoma.

TIKSLAS

Gauti didžiausią įmanomą ekonominę naudą iš vykdomos veiklos.

PRIEMONĖS TIKSLUI PASIEKTI

  • Rentabilios investicijos į moderniausią įrangą, skirtą renginių aptarnavimui.
  • Nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir naujų darbo vietų kūrimas.

MŪSŲ VERTYBĖS

PROFESIONALUMAS ateina su patirtimi. Klientų bei kolegų pagarbą užsitarnavome savo paslaugas teikdami atsakingai. Profesionalumą darbe rodo gera komanda, kokybiška technika ir teigiami klientų atsiliepimai.

LANKSTUMAS IR OPERATYVUMAS leidžia komandai individualiai reaguoti į konkrečią kliento situaciją. Atsižvelgę į kliento poreikius bei interesus ir savo technines galimybes – greitai ir lanksčiai priimame geriausią sprendimą.

RENGINIO KOKYBĖ yra kuriama protingai planuojant, gerai organizuojant, tiksliai įgyvendinant ir laiku kontroliuojant. Kvalifikuoti darbuotojai ir specializuota technika leidžia mums siekti aukščiausių renginio kokybės standartų.

DARBUOTOJŲ SVEIKATA IR SAUGUS DARBAS yra pamatinis ProDJ prioritetas. Mūsų komanda nuolatos atnaujina darbo saugos ir sveikatos reikalavimų žinias. Kiekvienas darbuotojas yra apmokomas saugiai darbti su technine įranga.

INFORMACIJOS LOGISTIKA yra neatsiejama perspektyvaus verslo sąlyga. Ypatingą dėmesį skiriame informacijos sklaidai bei darbų paskirstymui, nes tik tada, kai viskas aišku, galima siekti profesionalaus techninio renginių aptarnavimo.

MATOMAS REZULTATAS skatina siekti daugiau. Puikus jausmas visą ProDJ komandą užvaldo, kai projektas įgyvendinamas laiku ir be priekaištų, kai renginio dalyviai džiūgauja, o klientai lieka patenkinti visais renginio įgyvendinimo procesais.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ yra neatsiejama bendrovės veiklos dalis. ProDJ kas met remia apie 10 sporto ir viuosmeninių organizacijų organizuojamų renginių.

Kaip mes dirbame?

KONCEPCIJA

Geriausi mūsų specialistai dirba kartu su Jumis, kad suprastų Jūsų renginio tikslus ir atrastų kūrybinį sprendimą, kuris sukurs maksimalų efektą. Iš Jūsų idėjos mes suformuosime renginio koncepciją, o naudodami 3D programinę įrangą parodysime, kokio vizualaus rezultato galima tikėtis.

PLANAVIMAS

Šiame etape mūsų inžinieriai ne tik tiksliai suskaičiuos, kiek ir kokios įrangos reikia renginio idėjos ir koncepcijos įgyvendinimui, bet ir nurodys, kiek įranga sveria, kur ir kaip turi būti pakabinta/išdėstyta, koks jai numatytas elektros poreikis, kiek laiko reikia jai sumontuoti ir t. t. Čia praktiškai pritaikome mūsų komandos turimas žinias ir patirtį. Suformuojame aiškias užduotis technikams, kurie jas turės tiksliai įgyvendinti pasiruošimo etape ir viso renginio metu. Darbų grafikas turi derėti su renginio programa.

ĮGYVENDINIMAS

Visi projektų vadovai ir inžinieriai turi aukštąjį universitetinį savo srities išsilavinimą ir ilgametę darbo patirtį. Negana to, visa komanda nuolat tobulinasi mokymuose, dalyvauja parodose, skiria laiko individualiam įgūdžių lavinimui. Komanda ne tik kvalifikuota, bet ir motyvuota visada nepriekaištingai atlikti darbus! Būtent dėl šios savybės visus projektus įgyvendiname sklandžiai ir laiku.

Kur mes dirbame?

MIESTŲ ŠVENTĖSE IR MUGĖSE

Aktyviai bendradarbiaujame su daugeliu šalyje esančių kultūros centrų ir mielai padedame rengti miestų ir miestelių šventes. Viešosiose Lietuvos miestų erdvėse tenka dirbti ir su komerciniais klientais, kuomet jie rengia koncertus siekdami savireklamos, prekinių ženklų populiarinimo ar kitų tikslų.

VERSLO RENGINIUOSE, PARODOSE

Jūsų įmonė, organizuodama renginį, reprezentuoja save klientų, partnerių ir savo darbuotojų akivaizdoje. Norint padaryti jiems įspūdį, Jums reikia geriausio rezultato, išskirtinumo, aukščiausio lygio aptarnavimo ir garantijos, kad viskas praeis sklandžiai. Kai lūkesčiai yra dideli, o laiko mažai, Jūs norite dirbti tik su tiekėju, kuris turi techninę renginių aptarnavimo patirtį.

Kiekvienas renginys yra naujas projektas, kuris turi būti tinkamai valdomas, todėl Jums reikia Prodj.lt komandos, kuri puikiai žino kas yra dialogas, naudojasi naujausiomis technologijomis ir sugeba rasti geriausią sprendimą.

FESTIVALIUOSE, KONCERTUOSE

ProDJ komanda yra dirbusi daugelyje šalies koncertinių, pokylių ir sporto salių, taip pat kai kuriuose dvaruose, tad puikiai žino jų akustines savybes, geba spręsti specifines vienoje ar kitoje vietoje atsirandančias problemas. Šviesos operatoriai dirba taip, kad salės trūkumus paverstų privalumais. Vieša paslaptis, kad grupės ir atlikėjai savo pasirodymų metu visada stengiasi įpinti šou elementų, kurie žavi publiką.

Norint sėkmingai ir tiksliai juos įgyvendinti aptarnaujanti komanda turi jausti atlikėjus ir dirbti idealiai, kad maksimaliai sustiprintų publikos pojūčius koncerto metu. Mums nieko nėra maloniau, kai atlikėjai dėkoja už puikų aptarnavimą, o žiūrovai išeidami balsu aptarinėja puikų pasirodymą.

KLUBUOSE, RESTORANUOSE, PREKYBOS CENTRUOSE

ProDJ siūlo trumpalaikę garso ir šviesos įrangos nuomą klubams, restoranams, paplūdimio kavinėms, vasaros barams, prekybos centrams. Įrengiame garso ir apšvietimo sistemas reikiamoje vietoje. Jums tai ekonomiškai naudinga, nes atskiram projektui įgyvendinti ar tiesiog vasaros sezonui, nereikia įsigyti brangios įrangos, kuri atsipirktų tik per keletą metų.

Nuolat bendradarbiaujame su didžiaisiais prekybos centrais, kurie periodiškai organizuoja koncertus, parodas, rengia įvairias akcijas. Mūsų paslaugos leidžia jiems išvengti brangios įrangos įsigijimo, nusidėvėjimo, sandėliavimo, sumontavimo ir demontavimo kaštų, nereikia jos remontuoti ir nuolat atnaujinti, leidžia visada naudotis rinkoje esančiomis naujovėmis už palyginus nedidelę nuomos kainą.

Dauguma naktinių ir muzikos klubų pakankamai įrangos turi įsigiję patys, o trūkstamą įrangą jie nuomojasi tiesiai iš mūsų sandėlio.

PRIVAČIUOSE RENGINIUOSE

ProDJ aptarnauja ir privačius renginius, tarp kurių dažniausiai pasitaiko itin prabangios sportininkų ir verslininkų vestuvės.

Mums pažįstamos prabangių restoranų, dvarų, parkų erdvės, dėl to ne tik gerai atliekame savo darbą, bet ir sugebame patarti, kaip išvengti nemalonių staigmenų renginio metu. Nuolat bendradarbiaujame su daugeliu vestuvių ir kitų renginių organizatoriais, suprantame šios srities specifiką.

Atsiliepimai

Mūsų komanda

ProDJ komandos branduolys susiformavo ir beveik nesikeičia nuo kompanijos įkūrimo dienos. Siekiame, jog kiekvienas komandos narys būtų įvertinamas, o jo darbas gerbiamas. Tai tik nedidelė komandos dalis, kuri tiesiogiai bendrauja su klientais ir partneriais, ieško naujų projektų. O „už kadro“ dar slepiasi profesionalūs garso ir šviesų inžinieriai-montuotojai, scenų konstruktoriai ir visas kitas aptarnaujantis personalas.

DOVYDAS BAJORAS

DIREKTORIUS

KAROLIS VARNAS

PROJEKTŲ VADOVAS

GINTAUTAS BABENSKAS

GARSO REŽISIERIUS-TECHNIKAS

RYTIS PUŽAITIS

GARSO REŽISIERIUS-TECHNIKAS

Socialinė atsakomybė

Šokių čempionatai „Lithuanian cup“ ir „Baltic salsa show cup“

ProDJ stebina, kaip greitai pradeda naudoti vos ką tik rinkoje pasirodžiusias naujausias technologijas. Mes taip pat esame inovatyvūs, o ProDJ prieš kiekvieną mūsų organizuojamą renginį ateina su vis naujais techniniais sprendimais ir idėjomis. Džiaugiamės, kad jie remia šokių projektus ir puikiai suprantame, kad be jų paramos nepasiektume norimo rezultato.

Vaiko širdies asociacija | Daiva Jonauskienė

Su ProDJ komanda dirbame jau daugelį metų ir visada jais galime pasikliauti. Labai esame Jiems dėkingi už pagalbą įgyvendinat Vaiko širdies asociacijos iniciatyvas.

Vilties bėgimas | Koordinatorius Valdas Daujotas

Vilties bėgimo akciją įmonė ProDJ remia jau kelis metus. Kartu įgyvendiname idėjas šios akcijos apipavidalinimui bei techniniam išpildymui. Tai patikima, profesionali komanda, su kuria lengva dirbti bei komunikuoti.

Gatvės krepšinio turnyras 3×3 | Laimonas Šapkauskas

Ačiū ProDJ įmonei ir jos vadovui Dovydui Bajorui už profesionalų, geranorišką ir kokybišką darbą organizuojant 3×3 gatvės krepšinio turnyrą “Rytas su Time Team”. Jūsų techninės galimybės ir darbo kultūra – aukščiausio lygio!

D.U.K.

Įranga yra nuomojama tiesiai iš mūsų sandėlių. Minimalus įrangos nuomos laikotarpis yra 1 diena ir ją galite nuomotis tiek, kiek jums yra reikalinga – be limito. Kuo ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo geresnę kainą galėsime pasiūlyti.

Daugiau informacijos apie visas nuomos sąlygas rasite ČIA.

Visos įrangos nuomos sąlygos yra pateiktos ir detaliai aprašytos ČIA.

Profesionali ProDJ garso ir šviesų inžinierių, aptarnaujančio personalo komanda dirba tiek visoje Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Kokybišką techninį renginio aptarnavimą bei įrangos nuomą galime užtikrinti bet kurioje Europos Sąjungos šalyje.

ProDJ pasirūpina saugiu reikiamos galios elektros tiekimu ir paskirstymu bet kuriame renginyje. Tai viena iš sričių, į kurią visiems organizatoriams siūlome atkreipti ypatingą dėmesį, netaupyti ir nerizikuoti. Netinkamai įrengus laikiną įvadą ar netinkamai paskirsčius elektros apkrovas gali dingti ne tik garsas, šviesa, bet ir neįvykti renginys. Šioje sferoje mes ypač principingi ir laikomės ypatingos saugos. Mes galime išnuomoti dyzelinius generatorius nuo 16 iki 240 kW. Distributorius nuo 32, 63, 125 ir 400 amp. Ir visus reikiamus kabelius.

Taip, dažniausiai galime, bet tai būtina suderinti iš anksto, nes ne visada yra tvirtinimo taškai ten, kur jūs norite kabinti reklaminį tentą. Kartais kabinti išvis negalima, nes jis yra per didelis ir neperpučiamas, o tai gali būti pavojinga. Mes galime rekomenduoti, kokių matmenų tentus reikia pasigaminti ir kur juos galima kabinti. Galime pateikti ir konkrečius brėžinius, kad neliktų vietos neplanuotai improvizacijai ir būtų užtikrinamas saugumas viso renginio metu.

Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother