Prekių katalogas

Garso apdirbimo sistemų dLive mokymai su Val Gilbert Rygoje

 • Antradienį (sausio 22 d.) Rygoje vyko garso apdirbimo sistemų dLive mokymai, kuriuos organizavo ProDJ komanda kartu su Latvių įmone „BDC tehnoloģijas“ bei partneriais Allen & Heath.

  Mokymų metu buvo pristatyti Allen & Heath dLive skaitmeniniai garso apdirbimo pultai bei pati inovatyviausia naujovė – dLive S7000 – didžiausias garso pultas dLive šeimoje. Šis skaitmeninis garso pultas yra nepakeičiamas dirbant su gyvos muzikos koncertais festivaliuose bei tiesioginėse TV transliacijose. 

   

  Dar kartą įsitikinome, kad dLive savo sprendimais, kokybe ir patikimumu užkariauja garso inžinierių simpatijas, pelno pagarbą bei užtikrintai lenkia, ko gero, visus konkurentų produktus.

  ProDJ komanda su rinkos flagmanu dLive S7000 dirba jau metus ir turi profesionalią patirtį integruojant šią įrangą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

   

  Ne taip seniai įvyko vienas geriausių koncertų garso kokybės atžvilgiu – THE MUSIC OF ABBA naujametinis koncertas Palangos koncertų salėje. Renginio metu buvo optimaliai išnaudoti du Allen & Heat garso pultai dLive S7000 ir dLive S5000. Jie puikia dirbo su vienu Stage box dLive DM64 per gigaACE korta, nenaudojant jokių analoginių spliterių.