Prekių katalogas

Karklės festivalis 2019

  • Net keturios dienos muzikos ir pramogų ant jūros kranto praskaidrino 2019-ųjų rugpjūčio 15–18 d. viename populiariausių festivalių, į kurį gera sugrįžti kasmet, KARKLĖ FESTIVAL 2019!

    Ypatingiausia festivalio vieta klausytis skirtingų muzikos pasaulio žvaigždžių – kopose esanti scena Delfi Stage, ant kurios šiemet pasirodė net 14 atlikėjų ir grupių: Filatov & Karas, Lilas ir Innomine, Vidas Bareikis, Golden Parazyth, 8 kambarys, Bourbon sugar, KAnDIs, Royce, Niko Barisas, IALAZ, 3LIVE Project, Objectz, Sintetinė meilė, Laimingu būti lengva.

    Sutelktos ProDJ komandos pajėgos sukonstravo festivalio sceną kopose su gražiausiu vaizdu į bangas ir saulėlydžius Delfi Stage, o ją dėl unikalios lokacijos pastatyti buvo profesionalumo ir pastangų reikalaujantis iššūkis – šią sceną statėme keturis kartus ilgiau nei įprastai.

    ProDJ taip pat užtikrino festivalio KARKLĖ 2019 Delfi Stage scenos šviesas, pasirūpino komfortiška Absolut VIP lože ir ryškia Red Bull pakyla.

    Geriausia pramogų pasaulio aptarnavimo kokybė garantuota, kai technologinius sprendimus patikite savo srities profesionalams – ProDJ komandai!