JŪROS ŠVENTĖ 2019

JŪROS ŠVENTĖ 2019

07/08/2019
Kategorija: ProDJ
Jūros šventė

Populiariausias ir didžiausias vasaros renginys Lietuvoje – Jūros šventė – uostamiestyje tradiciškai vyko paskutinį liepos savaitgalį, 26–28 d. Tai buvo jubiliejinė 60-oji Jūros šventė, kuri 2019-ųjų vasarą pasitiko šūkiu „Jūra tinka kiekvienam!”. Vasaros fiesta Klaipėdoje stebino renginių gausa ir įvairove, o ProDJ komanda užtikrino profesionalų jų įgyvendinimą, pasirūpindama garso ir šviesos technologijomis bei kita reikalinga įranga.

Jūros šventė

Kaip ir kiekvienais metais, ProDJ komandai teko nemenkas iššūkis – išspręsti ir sugalvoti visos techninės įrangos išdėliojimo planą Teatro aikštėje taip, kad aikštė netaptų apstatyta ir apkrauta, o Dramos teatro fasadas nebūtų užgožtas masyvios scenos konstrukcijos.

Jūros šventė

Teatro aikštėje vykusiuose penktadienio ir šeštadienio koncertuose pasirodė „Baltasis kiras“, Judith Owen ir grupė (Jungtinė Karalystė) su naujausia programa „reDISCOVERed“, Kazimieras Likša ir grupė su programa „Tavo mylimiausia daina“, Ieva Narkutė su programa „Vasaros meilės taisyklės“, Monika Linkytė ir grupė, grupė „Balkumbia“ (Ispanija), vyko nepakartojamas Balkanų muzikos siautulys.

Jūros šventė

ProDJ komanda čia pasirūpino scenos konstrukcija, garso sistemomis, šviesos technologijomis bei lempučių dekoracijomis – šviečiančią griliandą sudarė beveik 1200 lempučių!

Jūros šventė

Kino skvere (Dienovidžio skvere) liepos 26 ir 27 d. pasirodė grupės „Sheep Effect“, „Timid Kooky“, „Egomašina“, „Pinigautojai“, vyko animacinių filmų suaugusiesiems ir geriausių Kanų Liūtų reklamų peržiūros. ProDJ komanda skvere rūpinosi scena, garsu, apšvietimu, lemputėmis ir, svarbiausia, ekranu bei bokšteliu projektoriui!

Jūros šventė

 

Pikniko zonoje prie „Švyturys Bhouse“ sukosi vinilai su DJ Audrius, Kelmas ir Nerijus, skambėjo grupių „Saulės kliošas“, „Ministry Of Echology“ koncertai, vyko vėlyvieji pusryčiai su „Tap Room“ joga ir pokalbiai ant pievutės su Šventiniu bankuchenu bei muzikinis projektas „Klaipėdos SKA foundation combo Arūnė“. ProDJ komanda rūpinosi pakylomis, garsu, lemputėmis, skėčiu ir pakyla.

Šalia pikniko zonos, aplink „Neringos“ skulptūrą, buvo parengta dainuojančių ir šokančių fontanų programa „Kai stichijos susitinka…“. Čia ProDJ komanda pasirūpino saugiu fontano apšvietimu ir įgarsinimu.

Jūros šventė

Jūros šventė

Jūros šventė

Jūros šventės šaknys – didžioji Jūros šventės eisena šiemet vyko nuo J. Janonio g. iki pat Kruizinių laivų terminalo, o ProDJ suteikė eisenos įgarsinimo paslaugas.

Jūros šventė

Jūros šventė

Įspūdingas reginys – istorinių laivų paradas „Dangės flotilė“, kuriame ProDJ komanda įgarsino upės ruožą tarp Pilies ir Biržos tiltų bei rūpinosi šia įranga: 6×4 pakyla ir palapinė, TV su stovu.

Jūros šventė

Prie Jono kalnelio buvo įsikūrusios net dvi zonos viena šalia kitos – Piano masters ir vaikų erdvė „Burinuko uostas“. Čia ProDJ komanda suteikė garso ir šviesos įrangos paslaugas.

Jūros šventė

Dienos metu „Burinuko uostas“ kvietė vaikus į edukacines dirbtuves, o tuo tarpu mažiausieji čia plukdė burlaivius Burinuko jūroje.

Jūros šventė

Vakarais Piano masters erdvėje jūros šventės metu vyko tarptautinės fortepijono akademijos pianistų pasirodymai.

Jūros šventė

Pagrindinėje Jūros šventės koncertų vietoje – Kruizinių laivų terminale, ProDJ komanda įrengė net 4 pakopų Lounge zona, kurioje buvo užtikrintas geriausias scenos matomumas!

Jūros šventė

Jūros šventė

Smagu būti įsimintiniausios vasaros šventės dalimi, prisidedant prie sėkmingo ir profesionalaus jos įgyvendinimo!

Nuotraukų šaltinis: Jūros šventė, Fotomatas

 

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother