Vasaros renginių ciklas Klaipėdos Elinge

Vasaros renginių ciklas Klaipėdos Elinge

25/07/2019
Kategorija: ProDJ
Klaipėdos Elingas

Klaipėdos Elinge – kruizinių laivų terminalo teritorijoje esančioje muzikos ir meno oazėje po atviru dangumi – vasaros koncertai tirpte tirpsta karštais muzikos ritmais!

Klaipėdos Elingas

Liepos 12 d. toliau nei realybė nunešė elektronikos kūrėjai Beissoul & Einius, kuriuos apšildė Migloko ir Angelou, o renkantis publikai grojo DJ Endrio.

Beissoul & Einius

Liepos 20 d. Klaipėdos Elingą karšta HIP HOP banga užliejo trys gerai žinomi šalies atlikėjai – sparčiai muzikos padangėn kylantis prodiuseris ir reperis Niko Barisas, interneto fenomenas, klausytojų pripažintas reperis bei prodiuseris Mad Money ir garsiausia Lietuvos repo grupė, HIP HOP karaliai G&G Sindikatas! ProDJ pasirūpino abiejų koncertų geriausio matomumo 3 metrų aukščio VIP zona su 3 pakopų pakyla bei stogu, nepriekaištinga garso kokybe, scena ir šviesos įranga.

G&G Sindikatas

Vasara dar tikrai nesibaigė ir rugpjūtį laukia įspūdingi Lietuvos muzikos žvaigždžių pasirodymai. Rugpjūčio 10 d. šokiai su vienu garsiausių DJ, remiksavusiu itin daug sėkmingų klubinių remiksų – Jovani, aukščiausius klausomumo rodiklius per vis trumpesnį laiką mušanti grupė „8 Kambarys“, vakarą vainikuos naują singlą „Ryto saulė“ išleidęs ir po 9 mėnesių pertraukos į sceną grįžęs Donatas Montvydas. Rugpjūčio 24 d. vakaras prasidės su nuoširdumu ir gaiva – naują albumą „Ten, kur tu“ išleidusia Jurga, tęsis su prodiuseriu bei atlikėju, pilnu kūrybinių idėjų – Leon Somov, finalui pasitiksime stebinančią, muzika gyvenančią, ir meilę dovanojančią – Jazzu. ProDJ pasirūpins koncertų garso ir šviesos įranga ir elektra, taip pat VIP geriausia matomumo zona, iškelta į 3 metrų aukštį su 3 pakopų pakyla bei stogu, užtikrinančia puikią garso kokybę.

Atgal
Šiuo metu sąrašas tuščias

2024 © Visos teisės saugomos. PRODJ.

Sprendimas

ITBrother