Prekių katalogas

Rusnės festivalis, Plungės ir Telšių miesto šventės 2019

 • Vasaros savaitgaliai ypač užimti ir maloniai aktyvūs, o ProDJ komanda suspėja visur!

  Birželio 14–16 d. didžiausią Lietuvos salą – Rusnę – sudrebino „Rusnės festivalis 2019“ su daug vandens ir sporto pramogų, o taip pat žymiausių muzikos atlikėjų bei grupių koncertų. Rusnėje pasirodė Mantas Jankavičius, G&G Sindikatas, Good Time Boys, Kristupas Kerulis ir net visas orkestras iš Tauragės, atvyko pakoncertuoti netgi svečias iš tolimosios JAV – Keegan Mcinore. ProDJ pasirūpinos VIP ložės įrengimu, nes koks gi geras festivalis vyksta be svarbios ir patogios VIP ložės?

     

   Birželio 15 ir 16 d. dalyvavome kasmetinėje Žemaitijos sostinės šventėje 2019 – ProDJ pasirūpino renginio scenos įrengimu ant Šv. Antano Paduviečio katedros laiptų. Šventėje vyko tarptautinis vargonininko A. Jasenausko vardo sakralinės muzikos festivalis, koncertavo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monikos Marija ir nuotaikingai praūžė ZIP FM didžėjų diskoteka.  

   

  Birželio 15 ir 16 d. suspėjome ir į Plungės miesto šventę 2019 – ProDJ komanda užtikrino scenos įrengimą bei kokybiškas garso ir šviesų technologijas. Šventės programa buvo kupina aktyvių ir turiningų veiklų ir, žinoma, laukiamiausių Lietuvos žvaigždžių pasirodymų: 2 Donatai, Mango, Donny Montell ir Antikvariniai Kašpirovskio dantys užkūrė puikią nuotaiką Plungėje.