Prekių katalogas

Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

 • Liepos 5–7 d. Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius vėl iš naujo stebino bei žavėjo jau dvidešimtasis tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“ – viena įspūdingiausių gatvės teatro švenčių visoje Lietuvoje.

  ProDJ komanda visuomet džiaugiasi galėdami būti kūrybingų ir inovatyvių renginių dalimi – mes buvome atsakingi už festivalio pakylų įrengimą, garso ir šviesų techniką, LED ekranus bei profesionalias filmavimo paslaugas.

   

  Šviesos, formos, neįtikėtini garsai, ugnis ir fejerverkai teatrališkai pasakojo apie meilę, draugystę ir aistras, o vienas laukiamiausių ir techniškai sudėtingiausių pasirodymų buvo itališkos vasaros nakties sapnas „Felliniana“

  Programoje – garsiausių pasaulio menų festivalių žvaigždės: „Les Commandos Percu“ (Prancūzija), „Ondadurto Teatro“ (Italija), pantomimos teatras „Mimo“ (Lenkija), „Compagnie Bilbobasso“ (Prancūzija), „Mr. Pejo‘s Wandering Dolls“ (Rusijos Federacija), Bram Graafland (Nyderlandai), Adrian Schvarzstein (Ispanija) ir „Šv. Genezijaus trupė“ (Lietuva), „La Industrial Teatrera“ (Ispanija), Šarka – Milašius – Mockūnas – Gurskas (Lietuva) ir kt. Festivalio renginiai vyko Klaipėdos piliavietėje, Teatro aikštėje ir Karlskronos skvere. Klaipėdos piliavietėje, Teatro aikštėje ir Karlskronos skvere.

  Festivalio rengėjas – Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai.