Prekių katalogas

Vasaros renginių ciklas Klaipėdos Elinge

 • Klaipėdos Elinge – kruizinių laivų terminalo teritorijoje esančioje muzikos ir meno oazėje po atviru dangumi – vasaros koncertai tirpte tirpsta karštais muzikos ritmais!

  Liepos 12 d. toliau nei realybė nunešė elektronikos kūrėjai Beissoul & Einius, kuriuos apšildė Migloko ir Angelou, o renkantis publikai grojo DJ Endrio.

   

  Liepos 20 d. Klaipėdos Elingą karšta HIP HOP banga užliejo trys gerai žinomi šalies atlikėjai – sparčiai muzikos padangėn kylantis prodiuseris ir reperis Niko Barisas, interneto fenomenas, klausytojų pripažintas reperis bei prodiuseris Mad Money ir garsiausia Lietuvos repo grupė, HIP HOP karaliai G&G Sindikatas! ProDJ pasirūpino abiejų koncertų geriausio matomumo 3 metrų aukščio VIP zona su 3 pakopų pakyla bei stogu, nepriekaištinga garso kokybe, scena ir šviesos įranga.

   

  Vasara dar tikrai nesibaigė ir rugpjūtį laukia įspūdingi Lietuvos muzikos žvaigždžių pasirodymai. Rugpjūčio 10 d. šokiai su vienu garsiausių DJ, remiksavusiu itin daug sėkmingų klubinių remiksų – Jovani, aukščiausius klausomumo rodiklius per vis trumpesnį laiką mušanti grupė „8 Kambarys“, vakarą vainikuos naują singlą „Ryto saulė“ išleidęs ir po 9 mėnesių pertraukos į sceną grįžęs Donatas Montvydas. Rugpjūčio 24 d. vakaras prasidės su nuoširdumu ir gaiva – naują albumą „Ten, kur tu“ išleidusia Jurga, tęsis su prodiuseriu bei atlikėju, pilnu kūrybinių idėjų – Leon Somov, finalui pasitiksime stebinančią, muzika gyvenančią, ir meilę dovanojančią – Jazzu. ProDJ pasirūpins koncertų garso ir šviesos įranga ir elektra, taip pat VIP geriausia matomumo zona, iškelta į 3 metrų aukštį su 3 pakopų pakyla bei stogu, užtikrinančia puikią garso kokybę.