Prekių katalogas

Techninių specifikacijų rengimas

 • Siekiame dalyvauti visuose viešųjų pirkimų konkursuose, kuriuose perkamos paslaugos susijusios su įrangos nuoma, įsigijimu ir darbu renginiuose. Šie patarimai, jums turėtų padėti organizuoti viešuosius pirkimus.

  1. Pirkimą dėl scenos, LED ekrano nuomos, įgarsinimo, apšvietimo ar kitos panašios paslaugos skelbti reikia ne vėliau kaip likus 2 mėnesiams iki renginio pradžios.

  2. Neperrašinėkite, nekeiskite ir nesistenkite suvienodinti grupių ar atlikėjų keliamų techninių reikalavimų. Geriau visus šiuos reikalavimus, kaip atskirą dokumentą, pridėkite prie pirkimo medžiagos. Prie keliamų reikalavimų rekomenduojame parašyti, kad siūlomos įrangos techninės charakteristikos turi pilnai atitikti grupių ir atlikėjų keliamus techninius reikalavimus (raiderius), kurie yra neatsiejama šio pirkimo dalis, pridedama priedu Nr.1.

  3. Organizuodami viešąjį pirkimą prašykite pateikti:

  Detalų įgarsinimo įrangos sąrašą, nurodant reikiamą elektros galingumą bei įrangos, kurią būtina kabinti ant scenos, svorį.
  Detalų apšvietimo įrangos sąrašą, nurodant reikiamą elektros galingumą bei įrangos, kurią būtina kabinti ant scenos, svorį.
  Siūlomo LED ekrano pagrindines technines charakteristikas (išmatavimai, svoris, atstumas tarp pikselių centrų (P), šviesumas, reikiamas elektros galingumas).
   Būtinai prašykite nurodyti reikiamus elektros galingumus, tam kad šią informaciją galėtumėte laiku pateikti elektrikams (renginiams, vykstantiems ne arenose, gan dažnai prireikia papildomų elektros generatorių).

  Būtinai prašykite nurodyti visos kabinamos įrangos (LED ekranų, garso aparatūros, apšvietimo) bendrą svorį, tam kad galėtumėte tinkamai parengti reikalavimus scenos pirkimui.

  4. Organizuokite scenos pirkimą tada, kai jau yra įvykęs visos kitos įrangos nuomos paslaugų pirkimas ir jau žinote garso operatorių, apšvietėjų, LED ekranų ir dekoratorių keliamus reikalavimus scenai. Scenos pastatymo paslaugos pirkimą skelbkite tada, kai turėsite atsakymus į šiuos klausimus:

  koks turi būti jos aukštis;
  kiek svers įranga, kurią planuojama kabinti;
  koks turi būti scenos gylis ir plotis;
  kur stovės scena;ar reikalinga šalia monitorinė;
  kokio dydžio turi būti operatorinė;
  ar reikia minios atitvarų scenos priekyje.

  5. Neapkraukite potencialių scenos statymo tiekėjų prašydami pateikti nereikalingus dokumentus, kuriuos nesąžiningi dalyviai tiesiog traukia iš interneto. Paprašykite pateikti tik būtiniausius ir įsitikinkite, kad dokumentai išduoti būtent scenos statymų veikla užsiimančiai bendrovei – scenos brėžinys su nurodytomis galimomis apkrovomis įrangos kabinimui ir gamintojo išduotas scenos techninis pasas – sertifikatas.

  6. Siekiant greito ir efektyvaus bendravimo, kartu su pirkimo dokumentais pravartu paprašyti pateikti ir renginį aptarnausiančių specialistų sąrašą su garso operatoriaus, šviesų dailininko, LED ekrano operatoriaus ir projekto vadovo kontaktais.